پخش برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کار پرورش شتر


نهمین قسمت از برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه کسب و کارهای کوچک میدون و با موضوع معرفی کسب و کار «پرورش شتر» پخش می شود.


به گزارش «میدون»، برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه جامع هدایت و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک میدون و با همکاری گروه اقتصادی شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.

در این برنامه تلویزیونی که در قالب بخشی از برنامه «پایش کسب و کار» به روی آنتن شبکه یک می رود، هر هفته یک کسب و کار کوچک با حضور کارشناسان و کارآفرینان برجسته آن رشته به ببیندگان معرفی می گردد و کلیاتی از نحوه فعالیت در آن کسب و کار آموزش داده می شود.

در این راستا، هشتمین قسمت از این برنامه تلویزیونی امشب (سه شنبه دوم مردادماه 97) با موضوع معرفی کسب و کار «پرورش شتر» به روی آنتن خواهد رفت.

در این برنامه که حدود ساعت 23:15 دقیقه به صورت زنده و مستقیم از شبکه یک سیما پخش می شود، آقای علیرضا ویشی و خانم عاتکه نوباغی از کارشناسان سامانه «میدون» با آقای کیاداوود اسفندیاری مجری برنامه، درباره کسب و کار «پرورش شتر» گفت و گو خواهند کرد.

پس از این گفت و گو نیز موارد ثبت شده در قسمت ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار سامانه «میدون» با حضور مسئولین بررسی می شود که در این راستا امشب مشکلات مربوط به 4 کسب و کار از استان های تهران، زنجان، اصفهان و فارس مطرح و پیگیری خواهند شد.

در ادامه این برنامه و در قالب بخش «میدون کسب و کار»، ایده ها و محصولات منتخبی که طی هفته اخیر در قسمت نیازمندی های سامانه میدون ثبت گردیده اند به روی آنتن خواهند رفت.

«تولید حلواسوهان خاص»، «خط تولید ژله و دسر»، «حفاظ تک میل» و «تولید لوازم ارتوپدی» کسب و کارهایی هستند که نیازمندی های آنها امشب در بخش «میدون کسب و کار» مطرح خواهند شد.

انتهای پیام/

پست های مرتبط

نظرات (5)

avatar

محسن اسدی قالهری

چهارشنبه 31 مرداد 1397

سلام تعدادی اختراع دارم در سایت www.plle.ir برای نمایندگی میخواهم شرکت کنم

avatar

یوسف رمضانی

جمعه 19 مرداد 1397

سلام...لطفا شماره تلفن پرورش دهنده شتر رو میخواستم

avatar

علی

پنجشنبه 11 مرداد 1397

سلام. شماره تماس کارآفرین پرورش شتر رو میخواهم. با تشکر

avatar
پاسخ دهنده:کارشناس میدون
شنبه 13 مرداد 1397

سلام، به قسمت مشاوره سایت مراجعه کنید.

 

avatar

قبادي

یکشنبه 7 مرداد 1397

سلام وقتتون بخير شماره تلفن اقاي ويشي رو ميخواستم توي سايت ميدون پيدا نكردم ممنون

avatar
پاسخ دهنده:کارشناس میدون
ﺳﻪشنبه 9 مرداد 1397

سلام، به قسمت مشاوره سایت مراجعه و درخواستتون رو اونجا مطرح کنید.

avatar

محمد جواد

چهارشنبه 3 مرداد 1397

شماره تماس كارفرين پرورش شتر ميخواستم،لطفاً پيامك كنيد ممنون

ثبت نظر جدید

logo-samandehi