پخش برنامه پرورش ماهیان خاویاری از تلویزیون


هشتمین قسمت از پرمخاطب ترین برنامه تلوزیونی آموزش کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه «میدون» و با موضوع معرفی کسب و کار «پرورش ماهیان خاویاری»، امشب از شبکه یک سیما پخش می شود.


به گزارش «میدون»، برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه جامع هدایت و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک میدون و با همکاری گروه اقتصادی شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.

در این برنامه تلویزیونی که در قالب بخشی از برنامه «پایش کسب و کار» به روی آنتن شبکه یک می رود، هر هفته یک کسب و کار کوچک با حضور کارشناسان و کارآفرینان برجسته آن رشته به ببیندگان معرفی می گردد و کلیاتی از نحوه فعالیت در آن کسب و کار آموزش داده می شود.

در این راستا، هشتمین قسمت از این برنامه تلویزیونی امشب (سه شنبه بیست و ششم تیرماه) با موضوع معرفی کسب و کار «پرورش ماهیان خاویاری» به روی آنتن خواهد رفت.

در این برنامه که حدود ساعت 23:15 دقیقه به صورت زنده و مستقیم از شبکه یک سیما پخش می شود، آقای مرتضی فرزان مهر از کارشناسان سامانه «میدون» با آقای کیاداوود اسفندیاری مجری برنامه، درباره کسب و کار «پرورش زنبور عسل» گفت و گو خواهند کرد.

پس از این گفت و گو نیز موارد ثبت شده در قسمت ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار سامانه «میدون» با حضور مسئولین بررسی می شود که در این راستا امشب مشکلات مربوط به 4 کسب و کار از استان های گیلان، زنجان و تهران مطرح و پیگیری خواهند شد.

در ادامه این برنامه و در قالب بخش «میدون نوآوری»، ایده ها و محصولات منتخبی که طی هفته اخیر در قسمت نیازمندی های سامانه میدون ثبت گردیده اند به روی آنتن خواهند رفت.

«تولید محصولات فرآوری شده از گیاه دارویی آلوئه ورا»، «راه اندازی بازارچه عرضه محصولات ارگانیک ایرانی»، «راه اندازی خط تولید چیپس میوه ارگانیک»، «تولید جلبک و کشت بافت گیاهی» و «فرآوری خرما» کسب و کارهایی هستند که نیازمندی های آنها امشب در بخش «میدون نوآوری» مطرح خواهند شد.

انتهای پیام/

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi