پخش هفتمین قسمت از برنامه کسب و کارهای کوچک


هفتمین قسمت از پرمخاطب ترین برنامه تلوزیونی در حوزه کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه «میدون» و با موضوع معرفی کسب و کار «پرورش زنبور عسل»، امشب از شبکه یک سیما پخش می شود.


به گزارش «میدون»، برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه جامع هدایت و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک «میدون» و با همکاری گروه اقتصادی شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.

در این برنامه تلوزیونی که در قالب بخشی از برنامه «پایش کسب و کار» به روی آنتن شبکه یک می رود، هر هفته یک کسب و کار کوچک با حضور کارشناسان و کارآفرینان برجسته آن رشته به ببیندگان معرفی می گردد و کلیاتی از نحوه فعالیت در آن کسب و کار آموزش داده می شود.

در این راستا، هفتمین قسمت از این برنامه تلوزیونی امشب (سه شنبه نوزدهم تیرماه) با موضوع معرفی کسب و کار «پرورش زنبور عسل» به روی آنتن خواهد رفت.

در این برنامه که حدود ساعت 23:15 دقیقه به صورت زنده و مستقیم از شبکه یک سیما پخش می شود، آقای دکتر اشرفی از کارشناسان سامانه «میدون» با آقای کیاداوود اسفندیاری مجری برنامه، درباره کسب و کار «پرورش زنبور عسل» گفت و گو خواهند کرد.

پس از این گفت و گو نیز مشکلات ثبت شده در قسمت ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار سامانه «میدون» با حضور مسئولین بررسی می شوند که در این راستا امشب مشکل مزرعه پرورش تمساح در مشهد و مشکل یک نانوا در قم مطرح و پیگیری خواهند شد.

در ادامه این برنامه و در قالب بخش «میدون نوآوری»، ایده ها و محصولات منتخبی که طی هفته اخیر در قسمت نیازمندی های سامانه میدون ثبت گردیده اند به روی آنتن خواهند رفت.

«شهربازی معارفی»، «دستگاه بازیافت هوشمند»، «دستگاه پر کن»، «دستگاه جوجه کشی هوشمند» و «زانو بند قابل تنظیم» محصولاتی هستند که امشب و با حضور تولیدکنندگان آنها در بخش «میدون نوآوری» معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi