کسب و کار «پرورش ماهی قزل آلا» معرفی می شود


ششمین قسمت از پرمخاطب ترین برنامه تلوزیونی در حوزه کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه «میدون» و با موضوع معرفی کسب و کار «پرورش ماهی قزل آلا»، امشب از شبکه یک سیما پخش می شود.


به گزارش «میدون»، برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه جامع هدایت و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک «میدون» و با همکاری گروه اقتصادی شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.

در این برنامه تلوزیونی که در قالب بخشی از برنامه «پایش کسب و کار» به روی آنتن شبکه یک می رود، هر هفته یک کسب و کار کوچک با حضور کارشناسان و کارآفرینان برجسته آن رشته به ببیندگان معرفی می گردد و کلیاتی از نحوه فعالیت در آن کسب و کار آموزش داده می شود.

در این راستا، ششمین قسمت از این برنامه تلوزیونی امشب (سه شنبه دوازدهم تیرماه) با موضوع معرفی کسب و کار «پرورش ماهی قزل آلا» به روی آنتن خواهد رفت.

در این برنامه که حدود ساعت 23:15 دقیقه به صورت زنده و مستقیم از شبکه یک سیما پخش می شود، آقای سجاد فریدونی از کارشناسان سامانه «میدون» با آقای کیاداوود اسفندیاری مجری برنامه، درباره کسب و کار «پرورش ماهی قزل آلا» گفت و گو خواهند کرد.

همچنین پس از این گفت و گو، مشکلات ثبت شده در قسمت ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار سامانه میدون با حضور مسئولین بررسی و پیگیری می شوند.

سپس در قالب بخش جدیدی در برنامه پایش به نام «میدون نوآوری»، ایده ها و محصولات منتخبی که طی هفته اخیر در قسمت نیازمندی های سامانه میدون ثبت گردیده اند معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi