لیست خرید گیاهان دارویی تولید شده در کشور


پس ازاعلام خرید محصولات تولیدی در حوزه گیاهان دارویی توسط کارشناس برنامه کسب و کارهای کوچک، لیست گیاهانی که در این حوزه بصورت خشک خریداری می شوند به شرح جدول زیر اعلام می گردد.


به گزارش «میدون»، پس از پخش چهارمین قسمت از برنامه کسب و کارهای کوچک از شبکه اول سیما و اعلام خرید محصولات تولیدی در حوزه گیاهان دارویی توسط کارشناس این برنامه، لیست گیاهانی که در این حوزه «به صورت خشک» خریداری می شوند به شرح جدول زیر اعلام می گردد.

هموطنان گرامی که در نقاط مختلف کشور اقدام به تهیه هر کدام از این گیاهان دارویی می کنند، می توانند با مراجعه به بخش مشاوره سامانه میدون و اعلام اطلاعات محصول تولیدی خود شامل: «1- نوع محصول، 2- حجم محصول تولید شده و 3- نام شهر یا روستا»، آمادگی خود را برای فروش محصولاتشان را اعلام کنند تا در اسرع وقت برای هماهنگی و طی مراحل خرید محصول، با آنان تماس گرفته شود.

انتهای پیام/

نظرات (5)

avatar

حافظ میلادی گرجی

ﺳﻪشنبه 12 تیر 1397

باسلام زمینی به مساحت 4000متر در استان بهشهر دارم و خودم مهندسی گیاهان دارویی دارم لطفا در اولین مرحله شروع کار گیاهان دارویی کمکم کنید؟

avatar

آقاجانی

دوشنبه 11 تیر 1397

باسلام و خسته نباشید بنده یه زمین با چاه و آب و برق و گاز دارم در دو قطعه جداگانه ۱۰۰۰متری که بلااستفاده مانده و ۱/۵ هکتاری که فعلا به کشت برنج اختصاص داره..اما با توجه به هزینه تولید برنج توجیه اختصاصی نداره...میخاستم بپرسم تو زمین با این امتیازات ما چه کشت و کاری انجام بدیم که درآمد زا باشه...نعنا فلفلی چطوره؟؟؟ البته به صورت ارگانیک منظورم هست تولید گیاهان دارویی...به لحاظ جغرافیایی ما نزدیک مرز آذربایجان هستیم امکان صادرات برای روسیه هم در آینده نزدیک مد نظر هست با تشکر

avatar

حسین بردبار

شنبه 9 تیر 1397

با سلام و احترام بنده حدود ۲ هکتار زمین و آب کشاورزی در جواد آباد ورامین دارم و در حال حاضر اجاره صیفی کاری دادم. خواستم ببینم چه چیزی در منطقه ورامین برای کاشت مناسب است و توجیه اقتصادی دارد و آیا محصول را شما می خرید؟

avatar

حجت اله دولتی

چهارشنبه 6 تیر 1397

سلام من از شهرستان تکاب آذربایجان‌غربی من میتوانم گل گاو زبان خار گل مریم آلبالو اویشن تهییه کنم کج بفروش برسانم

avatar

علی

ﺳﻪشنبه 5 تیر 1397

با عرض سلام وادب کشاورز و عمده فروش زعفران دارم(البته از افراد مورد اطمینان میخرم) خراسان رضوی. در حال حاظر ساکن قم

ثبت نظر جدید