دوره ی آموزشی ساخت چای کیسه ای در سایت میدون بارگذاری شد


چای کیسه‌ای یک کیسه کاغذی، پارچه‌ای یا نایلونی کوچک محتوی چای خشک است که برای دم کردن سریع چای استفاده می‌شود و یکی از سریع ترین راههای دم کردن چای برای مواقع اضطراری و یا گاهاً پذیرایی در جلسات، سمینارها و میهمانی ها می باشد.


در دنیای امروز که وقت طلاست و آدم‌ها عجول شده‌اند، «چای کیسه‌ای» جایگاه خاص خودش را دارد. این آشنای قدیمی یا همان «تی بگ» معروف، یار کمکی همه کسانی است که یا وقت و فضای کافی برای دم کردن چای ندارند یا حال درست کردنش را ندارد. برای همین تولید چای فوری، مورد توجه شرکت‌های بزرگ عرضه چای یا حتی تولیدکنندگان محصولات خوراکی است.

مزیت تولید چای کیسه ای
انتخاب این طرح دلایل گوناگونی دارد که از جمله آنها می توان به سرمایه‌گذاری متوسط، سوددهی طرح، اشتغالزایی مناسب طرح و مفید بودن طرح اشاره کرد، از طرفی شکوفایی اقتصادی و بهبود وضعیت اقتصادی، اشتغالزایی، استفاده از نیروی انسانی متخصص و همچنین تأمین چای بسته بندی و بهداشتی مورد نیاز مردم از فواید این طرح می باشد

دوره ی آموزشی تولید چای کیسه ای
سایت میدون در راستای کارآفرینی و توجه به تولید داخلی، اقدام به تدوین یک دوره ی آموزشی کامل و جامع در زمینه تولید چای کیسه ای نموده است که علاقه مندان به حوزه می توانند با مطالعه ی کامل و دقیق این بسته ی آموزشی وارد این عرصه ی اقتصادی شوند.


مزایای دوره های آموزشی سایت میدون

در این بسته ی آموزشی، بررسی تاریخچه ی چای، مطالعه ی انواع چای در کشورهای مختلف، ابزار و تجهیزات لازم، شرایط کشت و پرورش، میزان سرمایه ی لازم، پلن های مالی، شناخت بازار و سایر دانستی های ضروری در راه ندازی این کسب و کار به طور کامل و جامع شرح داده شده است.
نحوه ی طراحی بسته های آموزشی سایت میدون به گونه ای است که علاقه مندان به حوزه های مختلف کسب و کار می توانند آموزش های گام به گام را از سطح مقدماتی تا پیشرفته کسب نموده و نحوه ی چگونگی فروش آن محصول در بازار را نیز از همین طریق آموزش ببینند.
محتوای این دوره آموزشی به صورت مکتوب همراه با عکس هایی فنی در قسمت دوره های آموزشی سایت میدون قابل دسترسی است.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi