تاکید بر نقش آفرینی جوانان و رفع مشکلات حوزه اشتغال فاروج


مجمع بسیج فاروج با دو موضوع نقش آفرینی جوانان در تصمیم گیری های فرهنگی اجتماعی و اقتصادی و همچنین وضعیت اشتغال و آینده کاری زعفران شهرستان برگزار شد.


فرماندار فاروج سهم این شهرستان را از تسهیلات ایجاد اشتغال [تاکید بر نقش آفرینی جوانان و رفع مشکلات حوزه اشتغال فاروج]  پایدار در مناطق روستایی وعشایری 14میلیارد تومان با نرخ سود شش درصد اعلام کرد و از حضور نیافتن مردم در این مجمع واشتیاق کم آنان در دریافت تسهیلات اشتغال زایی گلایه کرد.

هادی رجائی نیا افزود: یکی از آسیب های جدی در شهرستان حضور نیافتن مردم به عنوان صاحبان اصلی کشور، اقتصاد و اشتغال در این محافل است که باید به منزله اولویت اول، آسیب شناسی شود.
وی گفت: انتظار داریم مردم مشارکت و استقبالشان از طرح ها به گونه ای باشد که مسئولان را موظف به تمدید مجدد این طرح ها کنند تا اقتصادمقاومتی و اشتغال پایدار با همراهی و مشارکت مردم و مسئولان تحقق یابد. 
رجائی نیا از مدیران هم خواست ضمن فراهم کردن بسترهای لازم  و به دور از سختگیری، مشکلات موجود در روند توسعه، صدور مجوزها و دریافت تسهیلات را رفع  وسرعت ودقت درعمل را سرلوحه کار خود قرار دهند.

سرهنگ دوم حسین حقانی دشتی فرمانده سپاه ناحیه فاروج نیز تشکیل گروه های مشاوران جوان توسط فرمانداری  و تشکیل کارگروه تخصصی زعفران و سوق دادن این کارگروه به روستاها را از نتایج این مجمع برشمرد و توصیه کرد: نهادهای مردمی بیشتر بر نقش آفرینی خود اصرار  و مطالبه گری کنند.
حجت الاسلام نادعلیزاده امام جمعه تیتکانلو نیز برتشکیل هیئت اندیشه ورزان و برگزاری مداوم جلسات مجمع تاکید کرد و گفت: انقلاب را بعد از 40 سال، سه عامل رخنه، رخوت ها و رجعت تهدید می کند که با همدلی وهمراهی وبا افزایش بصیرت مردم و مسئولان باید شناسایی و رفع شود.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi