لامپ ال ای دی ایرانی


کارآفرین تولید کننده انواع لامپ های ال ای دی، گفت: قیمت تمام شده محصولاتمان به صورت میانگین 25 درصد کمتر از رقبا است.


به گزارش میدون، محمد امین افری، ساکن تهران که طراح و تولید کننده انواع چراغ های ال ای دی است، گفت:« لامپ های LED، نوری به صرفه دارن، آسیب کمتری به محیط زیست می رسونن و تنوع رنگی بیشتری هم دارن که از جدید ترین این لامپ ها، نور های خطی است که به صورت مخفی، تو کار، روکار، سقفی، آویز و دفنی مورد استفاده قرار می گیرد.»

او افزود: نور های خطی را با تمام تکنولوژی های روز از جمله انواع سنسور ها تا کنترل هوشمند طراحی و تولید می کنیم؛ حتی این قابلیت وجود دارد که شدت و میزان نور را هم کنترل کنیم.

افری در مورد مزیت رقابتی اشان بیان کرد: قیمت تمام شده محصولاتمان به صورت میانگین 25 درصد کمتر از رقبا است.

شرکت کننده مسابقه میدون که برای تمام چراغ ها سه سال گارانتی تعویض و تعمیر قائل است، اذعان داشت: اصلی ترین هدفمان تکمیل و ارتقا سایت کارشناسی، فروش، خدمات و نصب است تا بیشتر با مشتری در تماس باشیم.

محمد امین افری که برای پنج سال آینده به صادرات فکر می کند، خاطر نشان کرد:« ما اول نورپردازی رو طراحی می کنیم، سپس چراغ های تولیدی و مونتاژی رو متناسب با توان نوری، رنگ نوری و رنگ بدنه تولید، نصب می کنیم و در نهایت خدمات پس از فروش ارائه می دیم.»

او که مشتری و بازار هدفش را پیدا کرده و اکثر فروشش سفارشی و پروژه ای است، تصریح کرد: 20نیروی فعال، متخصص و نیمه ماهر در زمینه تولید، نصب و فروش با رنج سنتی 13 تا 70 سال با ما همکاری دارند.

لامپ ال ای دی نوعی از لامپ‌های حالت جامد است که از دیود نورافشان برای روشنایی، استفاده می‌کند. این لامپ‌ها که در ابتدا بیشتر به عنوان یک چراغ قرمز رنگ در درون دستگاه‌های الکترونیکی کاربرد داشتند، با توجه به مصرف برق کم نسبت به سایر لامپ‌ها، عمر بسیار بالا و فناوری جدید ساخت به رنگ‌های دیگر توانسته‌اند جای خود را در صنعت روشنایی در دنیا باز کنند.

پست های مرتبط