همکاری سامانه میدون و نهالستان رویال نهال


با توافق صورت گرفته سامانه میدون با سامانه رویال نهال، از این پس کاربران سایت میدون با معرفی خود میتوانند از تخفیف ویژه جهت خرید نهال بهره مند شوند.


سایت میدون با همکاری سایت نهالستان رویال نهال اقدام به همکاری دوجانبه ای در راستای افزایش کارایی و رونق فضای  کشاورزی و  کسب و کار نموده است.
در تفاهم صورت گرفته سامانه میدون و سامانه نهالستان رویال نهال،به منظور بهرمندی ازمزایایی همچون تخفیف و پشتیبانی،  کاربران میتوانند با مراجعه به سایت رویال نهال، از تخفیف ویژه جهت خرید انواع نهال استفاده نمایند.علاوه بر این در سامانه رویال نهال، کاربران میدون پس از خرید نهال های مورد نظر خود، تا دوسال از مشاوره و گارانتی نیز بهره مند خواهند شد.مزایای مذکور می تواند موجب کاهش مخاطرات بازار و پایین آمدن ریسک در راه اندازی کسب و کارهای خرد برای افراد باشد.

«نهالستان رویال نهال» با بیش از 30 سال تجربه در زمینه انواع نهال پیوندی مثمر و غیر مثمر  علاوه بر ارایه نهال شناسنامه دار همراه با فاکتور و مهر شرکت اقدام به بستن قرارداد ثبتی در دفتر خانه می نماید تا مشتریان عزیز با حصول اعتماد کامل اقدام به احداث باغات خود نمایند. کلیه نهال های این نهالستان زیر نظر مهندسین جهاد کشاورزی و کادر مجرب همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت تولید و صادر می گردد. خدمات مشاوره رایگان در احداث و نگهداری باغات و مشارکت در طرح های بزرگ و کوچک باغ و جنگل در داخل و خارج از کشور از فعالیت های جانبی این شرکت می باشد.

 

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi