ماشین پر سود کارتینگ


کارتینگ، یکی از فعالیت هایی است که عاشقان سرعت و هیجان را به سوی خود می کشاند و کسب و کار پر سودش ماهی 40 میلیون تومان در جیب شما می گذارد.


به گزارش میدون، امیر باظهوری 25 ساله اهل استان خراسان رضوی که دیپلم طراحی صنعتی دارد، به دلیل ورود به دنیای تولید و بازارکار ادامه تحصیل نداده و معتقد است:« صنعت تفریح و سرگرمی می تواند ایرانی باشد و ما را به کار و کسبی پر سود سوق دهد.»

او گفت: ایران کارتینگ با هدف گسترش روز افزون ورزش کارتینگ در ایران اقدام به تولید و فروش ماشین های کارتینگ و همچنین لوازم و قطعات یدکی این ماشین ها نموده است.

فیلم آموزشی مرتبط: دوره آموزشی کارآفرینی

کارآفرین برنامه یادآور شد: برای یک ماشین ایران ساخت، 250 قطعه تولید می کنیم که تنها دو قطعه انجین و لاستیک آن وارداتی است. همچنین در حال حاضر 15 مدل موتور با قیمت 12 میلیون تومان، به داخل و خارج از کشور عرضه می کنیم.

 باظهوری که بزرگ ترین هدف اش تولید ماشین سوپر اسپورت با نام تجاری اشان است، افزود: محصول های ما شامل ماشین های کارتینگ، دریفت ترایک، پدال کارت و ماشین های آفرود در کل ماشین، لوازم جانبی و قطعات یدکی است.

شرکت کننده مسابقه میدون بیان کرد: ماشین کارتینگ برای دریفت (عبور از یک پیچ جاده با بیشترین سرعت ممکن) نیست و متاسفانه به دلیل گران بودنش، تفریحی برای افراد خاص است که ما با ساخت موتور ها، طراحی جدید و ثبت در فدراسیون اتومبیل رانی، این ورزش را همگانی کردیم.

امیر با ظهوری که اثبات کرده کارآفرینی و خلاقیت به مدرک و سن نیست بلکه به عزم، اراده و خواستن است، اظهار داشت: این کار، فوق العاده درآمدزا است که برای شروع  نیاز به محیط فرهنگی، ورزشی و تفریحی با فضایی به مساحت 2000متر به همراه 6 دستگاه دارد که با 400 تا 500میلیون تومان سرمایه گذاری، به راحتی می شود ماهی 40 میلیون تومان سود خالص دریافت کرد که در فصل تابستان و ایام عید، درآمد ها چند برابر می شود.

مشاوره مرتبط: مشاوره کارآفرینی

او اذعان داشت: کارتینگ قدمتی 30 ساله در ایران دارد که تنها 20 پیست استاندارد برای این تفریح مفرح لحاظ شده است. من و برادرم توانستیم در پنج سال، 25 پیست با وسیله و تجهیزات خودمان در سراسر ایران راه اندازی کنیم و برای 20 نفر به صورت مستقیم و 170 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال زایی کنیم.

کارآفرین جوان مسابقه میدون در پایان از ماشین تلفیق شده بازی پینت بال با دریفت نیز در برنامه رونمایی کرد.

کارتینگ یا مسابقه کارتینگ نوعی ورزش موتوری به حساب می آید که با خودروهای چرخ ‌باز با نام کارت انجام می شود؛ خودروهای 125 سی سی و 4 چرخ کوچکی که چرخ های شان بیرون از بدنه و بیرون از گلگیرها قرار دارد. این ماشین ها تنها در مسیرهای کارت سواری قابل استفاده هستند و فقط جنبه تفریحی و ورزشی دارند. کارتینگ به عنوان رشته «مادر» اتومبیلرانی شناخته می شود و نقش مهمی در آموزش شرکت کنندگان در مسابقه های اتومبیلرانی دارد.

پست های مرتبط

نظرات (3)

avatar

کریم ابادی

ﺳﻪشنبه 15 بهمن 1398

سلام از شهرداری جغتای مزاحم میشم قصد احداث پیست دریفت داریم شماره امیر باظهوری را میخواستم

avatar

حمید موسوی

دوشنبه 14 بهمن 1398

سلام، برای سرمایه گذاری به اطلاعات و پیشنیاز ها و میزان سودآوری و اطلاعات کلی نیازمندم.

avatar

حسین صدوقی

یکشنبه 13 بهمن 1398

سلام درخواست سرمایه گذاری وایجاد پیست دارم

ثبت نظر جدید

logo-samandehi