دوره آموزشی نقاشی روی سفال، در سایت میدون بارگذاری شد


راه اندازی کسب و کار در منزل مستلزم انتخاب صحیح با در نظر گرفتن شرایط شخصی هر فرد می باشد. پیشنهاد سایت میدون برای متقاضیان مشاغل خانگی، نقاشی روی سفال است.


شغل خانگی، معقوله ای است که به تازگی میان افراد جامعه رنگ و بویی دوباره گرفته و کارآفرینان به دنبال احیای مبانی این گونه مشاغل و راه اندازی کسب و کار در این حوزه هستند.
دو ویژگی است که مشاغل خانگی را از بقیه کسب و کارها متمایز می کند. یکی امکان مشارکت اعضای خانواده در راه اندازی کسب و کار و دیگری موقعیت اجرای شغل است که در منزل خواهد بود.
البته برای راه اندازی کسب و کار خانگی باید مشاغلی را در نظر داشت که با محیط خانه سازگار باشد تا بتوان مراحل عملیاتی شغل مربوطه را در محیط خانه انجام داد.

افرادی که به دنبال ایجاد کسب و کار هستند، اغلب به دنبال حرفه ای با سرمایه اولیه کم می باشند و علاوه بر آن به امکانات و توانایی‌هایی که در رابطه با کسب و کار دارند می اندیشند.
یکی از شغل هایی که مشاورین حوزه کارآفرینی به متقاضیان مشاغل خانگی پیشنهاد می کنند، نقاشی روی سفال است. نقاشی روی سفال علاوه بر خلاقیت نیازمند ظرافت های خاص خود می باشد.
از نقاشی های پرطرفدار بین عموم افراد، نقاشی روی سفال و ظروف سفالیه است که برای مردم بسیار پر کاربرد است.
از مزیت های انتخاب این شغل، سهولت در ایجاد فضای کارگاهی در یکی از اتاق های منزل و دیگری بازار خوب و پر رونق این حرفه است.

دوره ی آموزشی نقاشی روی سفال
در دوره آموزشی، روش راه اندازی این کسب و کار به صورت مرحله ای از تعاریف کلی تا نیازمندی ها، برنامه عملیاتی و برآوردهای مالی ذکر شده است.
ضمن آموزش کامل نقاشی روی سفال، مباحث انجام کار به صورت مرحله به مرحله آموزش داده شده تا مخاطب با مطالعه ی کامل آن از دانش کافی برای راه اندازی کسب و کار در این حرفه برخوردار شود.
از دیگر مباحث این دوره ی آموزشی می توان به مهارت بازاریابی برای فروش و آموزش نکاتی در رابطه با مراحل مدیریتی و چرخه مالی کار، مسائل مربوط به ریسک جهت شناخت مخاطرات این شغل و پیشنهادات کاربردی نیز اشاره کرد.
محتوای این دوره علاوه بر متون آموزشی، شامل فیلم ها و تصاویر مربوط به چگونگی راه اندازی کسب و کار می باشد.

 

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi