دوره ی آموزشی چادر دوزی در سایت میدون بارگذاری شد


امروزه خیاطان با استفاده از متدهای روز به دوخت انواع و اقسام مختلفی از چادرها می پردازند که می تواند بعنوان یک کسب و کار کوچک خانگی و با هزینه ی اندک راه اندازی شود.


به طور کلی هنر خیاطی از دیرباز مورد توجه بوده و در زمانهای پیشین افراد علاقه مند در این زمینه در جهت دوخت ترکیبی از انواع لباسهای مختلف به فراگیری این حرفه مشغول بوده اند؛ اما در حال حاضر هنر خیاطی به گرایشات مختلفی از جمله چادر دوزی تقسیم شده است و هر گرایش نیز دارای انواع مختلفی از مدلها و طرحهاست. هر فرد با متخصص شدن در زمینه ای می تواند بازار کسب وکار خوبی برای خود به دست آورد.

مزیت راه اندازی کسب و کار چادر دوزی
در حال حاضر ظرفیت بسیاری در داخل کشور برای ایجاد مراکز کارافرین  در زمینه چادر دوزی وجود دارد؛ چراکه بیش از نیمی از بانوان جامعه از پوشش برتر (چادر) استفاده می کنند و همین امر ضرورت اتکا بر تولیدات داخلی در چارچوب اقتصاد مقاومتی را  به وجود می آورد ضمن آنکه هزینه ی پایین راه اندازی، ایجاد اشتغال و بازار کشورهای عربی می تواند از مزیت های این کسب و کار باشد.

دوره ی آموزشی چادردوزی
سایت میدون درراستای کارآفرینی و توسعه ی مشاغل خانگی، اقدام به تدوین یک دوره ی آموزشی کامل و جامع در زمینه چادر دوزی نموده است که علاقه مندان به هنر خیاطی می توانند با بهره مندی از این بسته ی آموزشی توانمندی لازم جهت راه اندازی کسب و کاری مستقل را کسب نمایند.


مزایای دوره های آموزشی سایت میدون

در این دوره آموزشی، مراحل چگونگی راه اندازی این کسب و کار با تمام جزئیات لحاظ شده است.
آشنایی با تاریخچه ی استفاده از چادر، روند تکاملی و متدهای روز به همراه الگوهای برش چادر، پلن های عملیاتی و شناخت بازار، محاسبات مالی و جدول بازدهی مالی به طور کلی تشریح شده است.
در این بسته آموزشی مباحث بصورت عملیاتی و مرحله به مرحله برای کاربران مبتدی تا پیشرفته آموزش داده شده است .با آموزش از طریق میدون ضمن یادگیری مهارت بازاریابی برای فروش محصولات تولیدی، مسائل مربوط به ریسک جهت شناخت مخاطرات این کسب و کار نیز مورد توجه واقع شده است.
محتوای این دوره آموزشی به صورت مکتوب همراه با عکس هایی فنی در قسمت دوره های آموزشی سایت میدون قابل دسترسی است.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi