آغاز به کار جشنواره گياهان دارويی


مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان گفت: چهاردهمين جشنواره گياهان دارويي از ديروز تا 29 بهمن‌‎ماه در محل بازار گياهان دارويي واقع در خيابان پروين آغاز به کار کرد.


اصغر کشاورز راد اظهارکرد: هدف از برگزاري اين جشنواره، حمايت از توليدکنندگان داخلي، ايجاد رقابت سالم ميان توليدکنندگان براي ارتقاي کيفي توليد، استانداردها و معيارهاي جهاني، توسعه صادرات گياهان دارويي و همچنين ارتقاي شناخت شهروندان در زمينه گياهان دارويي و فرآورده‌هاي گياهي است.

وي افزود: در اين جشنواره انواع گياهان دارويي خشک، عرقيات، اسانس‌ها، ادويه‌جات، عسل، داروهاي گياهي، روغن گياهي، محصولات سالم، انواع قلمه، بذر و نشاء گياهان دارويي و... به صورت عمده و خرد عرضه و نحوه استفاده از آنها، ويژگي‌ها و فوايد اين گياهان به بازديدکنندگان ارائه مي‌شود.

مديرعامل سازمان ميادين و ساماندهي مشاغل شهري شهرداري اصفهان با بيان اينکه مشاوره رايگان تغذيه سالم و مزاج شناسي به شهروندان، ارائه تخفيف ويژه جشنواره به شهروندان، پذيرايي از شهروندان با دمنوش‌هاي گياهي از برنامه هاي چهاردهمين جشنواره گياهان دارويي است، گفت: اين جشنواره از 25 بهمن ماه(ديروز) به مدت پنج روز از ساعت 8 صبح تا 13 بعدازظهر و از ساعت 16 تا 22 شب در محل بازار گياهان دارويي واقع در خيابان پروين جنب آتش نشاني داير است.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi