صادرات دستگاه فیزیوتراپی ایرانی


به گزارش میدون، حسن فدوی جهرمی با سرمایه ۱۰۰ میلیون تومانی از اتاق ۱۲ متری خانه اش شروع کرده و این روزها به درآمد میلیاردی در تولید و صادرات دستگاه فیزیوتراپی ایرانی رسیده است.


حسن فدوی جهرمی زمانی، جوان 28 ساله کرجی به همراه برادر و تیم حرفه ای اش توانسته بعد از چهار سال کار شبانه روزی، شرکت دانش بنیان اکسون را تاسیس ودر حوزه فیزیوتراپی، تجهیزات با تکنولوژی بالا تولید کند.

او گفت:« زمانی که همه می گفتن از ایران برید ما ایستادیم، زمانی که واردات داشتن ما تولید کردیم و زمانی که همه ارز می گرفتن و ماشین هاشون رو انبار می کردن ما سودمون رو خرج تولید و توسعه کردیم».

فدوی جهرمی اظهار داشت: امروزه برای درد های عضلانی و اسکلتی یا خوددرمانی می کنیم و یا از علوم جدیدی مثل فیزیوتراپی استفاده می کنیم.

او معتقد است: استفاده از دستگاه های فیزیوتراپی باعث سرعت در بهبود مشکل ها یا گاهی اوقات تنها درمان بعضی از بیماری ها است اما به دلیل وارداتی بودن و قیمت بسیار بالای دستگاه ها خیلی از مراکز درمانی به دلیل نداشتن صرفه اقتصادی، استفاده نمی کنند.

شرکت کننده مسابقه میدون ادامه داد: اما من به خاطر مردم و علاقه خودم با سرمایه 100 میلیون تومانی از اتاق 12 متری خونه شروع کردم و به درآمد میلیاردی رسیدیم.

حسن فدوی جهرمی در پایان با ابراز خوشنودی خاطر نشان کرد: ما هم سهم زیادی در بازار داخل داریم و هم صادرات به عراق و عمان و حتی فرانسه.

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

علی یوزباشی

یکشنبه 10 آذر 1398

با سلام اگه شریک و سرمایه گذار خواستید در خدمت هستم

ثبت نظر جدید

logo-samandehi