دوره ی آموزشی پرورش زیتون در سایت میدون بارگذاری شد


زیتون بعنوان یکی از محصولات مغذی و ارزشمند در سبد غذایی مردم می باشد که مزایای بسیاری همچون جلوگیری از پوکی استخوان، جلوگیری از سرطان‌های متعدد و محافظت در برابر بیماری‌های قلبی و کاهش فشار خون دارد.


زیتون بیشتر در منطقه‌ی مدیترانه شرقی شناخته شده است. اگرچه زیتون در سراسر جهان یافت می‌شود اما برای اولین بار از این ناحیه شهرت خود را پیدا کرد. همچنین این میوه‌ی لذیذ و خوشمزه در مناطق شمالی ایران و عراق نیز یافت می‌شود. زیتون معمولا به خاطر ارزش آشپزی و مزایای پزشکی‌اش مورد استفاده قرار می‌گرفت. واژه‌ی زیتون نیز از همان زبان مشتق شده و در ادبیات و تاریخ امپراطوری مدیترانه‌ای‌ها ظاهر شده است. روغن زیتون نیز توانسته است توجه بیشتر افراد را به خود جلب کند زیرا برای آشپزی بسیار مفید است و دارای مواد مغذی بسیاری است اما اهمیت آن نباید باعث شود که از مزایای بی‌شمار زیتون غافل شویم.

مزیت راه اندازی کسب و کار پرورش زیتون
از آنجا که مصرف سرانه ی زیتون کشور ایران در مقایسه با مصرف جهانی آن سه برابر بیشتر است و نیز شرایط آب و هوایی برخی از مناطق ایران برای کشت این محصول مناسب است، لذا پرورش این گونه ی گیاهی دارای صرفه ی اقتصادی و سود آور است و همچنین موجب کارآفرینی برای عده ی زیادی می گردد.

 

دوره ی آموزشی پرورش زیتون
سایت میدون درراستای کارآفرینی و توسعه ی مشاغل خانگی، اقدام به تدوین یک دوره ی آموزشی کامل و جامع در زمینه کشت و پرورش زیتون نموده است که علاقه مندان به حوزه می توانند با مطالعه ی کامل و دقیق این بسته ی آموزشی وارد این عرصه ی اقتصادی شوند.

 

مزایای دوره های آموزشی سایت میدون

در این بسته ی آموزشی، بررسی تاریخچه ی این محصول، مطالعه ی سرزمینی، مکان یابی برای پرورش با توجه به شرایط آب و هوایی، ابزار و تجهیزات لازم، شرایط کشت و پرورش، میزان سرمایه ی لازم، پلن های مالی، شناخت بازار و سایر دانستی های ضروری در راه ندازی این کسب و کار به طور کامل و جامع شرح داده شده است.
نحوه ی طراحی بسته های آموزشی سایت میدون به گونه ای است که علاقه مندان به حوزه های مختلف کسب و کار می توانند بدون دانش قبلی به آنها مراجعه کنند؛ چرا که تمامی مراحل به صورت گام به گام و از سطح مقدماتی تا نحوه ی چگونگی فروش آن محصول در بازار توضیح داه شده است.
محتوای این دوره آموزشی به صورت مکتوب همراه با عکس هایی فنی در قسمت دوره های آموزشی سایت میدون قابل دسترسی است.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi