استخر پول ساز پرورش ماهیان سردآبی


با توجه به تقاضای بالای قزل آلا در بازارهای داخلی و خارجی ، پرورش ماهی های سردآبی در کوتاه مدت به سوددهی بالایی می رسد.


 به گزارش «میدون»، روسیه از جمله کشورهایی است که بازار خوبی برای ماهی های ایرانی دارد که سالانه بیش از 24 هزار تن ماهی به این کشور صادر می شود . 

 به همت و تلاش «میدون»، جامع ترین سامانه راه اندازی کسب و کار های کوچک و کارآفرینی، شماری از فرصت های شغلی و کسب و کار های پردرآمد از شبکه های مختلف سیما به مردم معرفی می شود. یکی از این کسب و کارها با سودآوری بالا، پرورش ماهی های سردآبی است.

  هدف ازپرورش ماهیان سردآبی استفاده از گوشت آنها و حفظ ذخایر منابع آبی می باشد. استفاده چندباره از منابع آب در پرورش ماهی ،کسب و کار پرورش ماهیان سردآبی را برای تامین منابع پروتئینی و ویتامین بسیارپرسود کرده است.

  ماهی های سردآبی بیشترین میزان امگا3 را دارد. مصرف این ماهی اسید چرب، خستگی، درد عضلانی، خشکی و خارش پوست، سردرد، بی‌خوابی، شکنندگی مو و ناخن‌ها و عدم تمرکز را کاهش می‌دهد. و تاثیر زیادی در بهبودی بیماری‌های قلبی،عروقی، رماتیسم مفصلی، آسم و کاهش التهاب آرتریت روماتوئید دارد.

  پرورش ماهیان سردآبی دراستخر آب سرد و پاکیزه و مملو از اکسیژن است.ماهی قزل آلا درمیان ماهی های سردآبی ، پرطرفدار ترین گونه در بازار مصرفی داخلی و خارجی برخودار است.

  ماهی های سردآبی بیشتردرمناطق گرم سیری و سرد سیری مانند شهر های شهر ساری ،یاسوج ، شهرکرد پرورش داده می شوند.

  سرمایه اولیه برای شروع راه اندازی پرورش ماهیان سردآبی 200 میلیون می باشد؛ شامل هزینه های ساخت استخر ، خرید تعدادی بچه ماهی ، تهیه غذا و تجهیزات ...اما بعد از اولین فروش خود با کسر هزینه ، 20 تا 25 درصد برای شما سود خالص دارد.

  کسب و کار پرورش ماهیان سردآبی یک تجارت سودآوراست ولی ریسک و میزان سرمایه اولیه بالا ، از مزیت های این شغل می کاهد .برای پیشگیری از این ریسک ها باید از دوره های آموزشی پرورش ماهی های سردآبی استفاده کنید تا دانش و تجربه لازم در این حوزه رابدست آورید. سرمایه و دانش دراین کسب و کار ملزوم یکدیگرند.

  کارآفرینان موفق و مشاوران متخصصی در بخش مشاوره کسب و کار پرورش ماهی های سردآبی فعال اند که می توانند شما را در راه اندازی کسب و کار راهنمایی کنند.

انتهای پیام /

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi