ایجاد 2600 شغل خانگی در کردستان


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با اشاره به تفاهمنامه سه جانبه این اداره کل با جهاد دانشگاهی و صندوق کارآفرینی امید در راستای توسعه مشاغل خانگی، گفت: براساس این تفاهم نامه، 2600 شغل در استان ایجاد می‌شود.


برهان صلواتی با اعلام این مطلب خواستار برنامه ریزی و هماهنگی همه جانبه برای اجرایی کردن موضوع این تفاهم نامه شد و تاکید کرد: بدنه کارشناسی قوی و عزم و اراده جمعی برای تحقق این هدف ضروری است.

وی فراهم سازی زمینه اشتغال برای جوانان را یکی از رسالت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طریق ترویج فرهنگ کارآفرینی برشمرد و گفت: جهاد دانشگاهی با ارائه آموزش های کاربردی می‌تواند  کمک شایانی در این زمینه داشته باشد.
در این نشست سهراب نژاد رئیس جهاد دانشگاهی کردستان گفت: طرح توسعه مشاغل خانگی در سه فاز شناسائی، توانمند سازی و عرضه به بازار کار در دستور کار این واحد قرار گرفته است.

سهراب نژاد از جهاد دانشگاهی به عنوان بازوی پرتوان در زمینه آموزش‌ها و پژوهش های منجر به تجاری سازی و برند سازی مشاغل نام برد و تاکید کرد: در راستای ایجاد اشتغال پایدار و راه اندازی کسب و کار برای جوانان و دانش آموختگان دانشگاهی، با همه ظرفیت های ممکن، مشارکت و همراهی خواهیم کرد.

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

logo-samandehi