r

اعطای نمایندگی و صادارت سیستم هوشمند ایمنی زنبورو افزایش عسل و دستگاه زهر گیر زنبور عسل

    راهنمای ثبت نیازمندی
  • تمامی در خواست های همکاری شما ،توسط تیم های تخصصی سامانه ی میدون مورد ارزیابی و سنجش قرار می گیرد،سعی کنید تا در قسمت «نحوه ی همکاری» خلاصه ای از میزان سرمایه و قالب همکاری مورد نظرتان را ذکر کنید.
  • شما می توانید با استفاد از اطلاعات تماس صاحب آگهی که در ذیل آگهی موجود می باشد مستقیما و بدون واسطه سایت میدون به توافق برسید که در این صورت سایت میدون هیچ مسولیتی در قبال اتفاقات بعدی فی ما بین طرفین ندارد و سایت در این صورت تنها نقش معرف را دارد. هم چنین می توانید در صورت حصول توافق با صاحب آگهی قرارداد خود را در دفتر میدون به ثبت برسانید و از خدمات حقوقی ما از ابتدا تا انتهای کار بهره مند شوید و ما را ناظر قرارداد های خود قرار دهید و با خیالی آسوده کسب و کارتان را آغاز کنید.برای مشاهده ی این خدمات اینجا کلیک کنید.
  • به این نکته توجه کنید که اگر توافق یا قرارداد فی ما بین متقاضی و صاحب آگهی خارج از چارچوب و پروتکل حقوقی سایت میدون و یا بدون ثبت در دفتر میدون صورت بگیرد،سایت میدون هیچ مسولیتی در قبال اتفاقات بعدی فی ما بین طرفین ندارد.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 66927291-021داخلی 206 ، ایمیل به آدرس [email protected] و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.

ثبت درخواست همکاری

نظرات (2)

avatar

حسن عظیمی

;
شنبه 21 مهر 1397

سلام نظر لطف شماست درصد فروش که در برنامه عنوان شد 10 درصد تخفیف در زمان خرید و 10 درصد سود در زمان فروش که مجموع میشه 20 درصد از طرفی شما اگر توان فروش عالی داشته باشید ظرف یک ماه با ده میلیون سرمایه اولیه کلی سود کردینavatar

یاسر غفاری

;
پنجشنبه 19 مهر 1397

دستگاه بسیار عای و کاربردی جهت افزایش تولید فقط بهتر بود در ابتدا به نمایندگی درصد فروش میدادید تا بعد از جا افتادن محصول فروش کامل در اختیار نمایندگی قرار میگرفت
logo-samandehi