فرانچایز کافه

ثبت درخواست همکاری
    راهنمای مشارکت
  • مخاطب گرامی/ سرمایه گذار محترم؛ برای برقراری ارتباط با شرکت‌کنندگان مسابقه بزرگ میدون لطفا درخواست همکاری خود را با توضیحات کامل ثبت فرمایید. کارشناسان واحد بازرگانی سامانه میدون پس از بررسی درخواست ها با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت درخواست همکاری

*
*
*
*

پرسش و پاسخ (2)

avatar

سیدروح اله موسوی

;
یکشنبه 17 آذر 1398

سلام میشه شماره تماس یا ایمیل از اقای هدایت زاده داشته باشمavatar
پاسخ دهنده:کاربر مهمان
شنبه 30 آذر 1398

با سلام و احترام لطفا از طریق همین صفحه ، قسمت ثبت درخواست همکاری اقدام فرمایید کارشناسان میدون با شما تماس خواهند گرفت. از حسن توجه شما سپاسگزاریم.

avatar

طاها

;
پنجشنبه 7 آذر 1398

سلام من مغازه کوچیک دارم میتونم از امکاناتش استفاده کنمavatar
پاسخ دهنده:کاربر مهمان
دوشنبه 11 آذر 1398

با سلام و احترام لطفا از طریق این صفحه و ثبت درخواست همکاری اقدام فرمایید


به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi