تولید کفش ایمنی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (3)

avatar
سوال کننده:حسن موسوی

سلام میخواستم با مشاوران تماس بگیرم ام انگار شماره هاشون حذف شده خواستم بدونم از چه طریقی میتونم باهاشو مشورت کنم؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

شما می توانید در بخش کلینیک مشاوره اقدام به ثبت درخواست مشاوره تخصصی بنمایید. 


avatar
سوال کننده:ابراهیم شفیعی

سلام علیکم خسته نباشید بنده درحال حاضر مغازه پوشاک نظامی و لوازم ایمنی .لوازم شکارکوهنوردی .دارم.ولی خداوکیلی به دلیل مشکلات مالی شدیدنقدینگی ندارم نداشتن جنس کافی جنس جور .نداشتن چرخ خیاطی واقعا مجبورم جمع کنم.احتیاج شدیدبه مبلغ 30،الی 40تومن نقدینگی دارم.ومیتونم طی دوسال پس بدم.اگر کسی خواست میتونم باهاش شریک بشم.avatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. درخواست خود را در بخش نیازمندی های سایت ثبت کنید. بخش بازرگانی سایت میدون نیز می تواند در این زمینه به شما کمک کند. همچنین شما می توانید برای شرکت در مسابقه میدون جهت دریافت وام ثبت نام کنید.


avatar
سوال کننده:رضاقاسمی

سلام من میخام تولیدی کفش اسپرت بزنم اما دوست دارم قبلش یه دوره آموزشی ببینم چطو میتونید کمکم کنیدavatar
پاسخ دهنده:مهندس حسین زاده

سلام. از بخش کلینیک مشاوره سایت، یکی از مشاوران تخصصی دراین زمینه را انتخاب کنید و درخواست مشاوره تخصصی با ایشان ثبت کنید. همکاران ما در بخش مشاوره هماهنگی لازم را انجام خواهند داد.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi