۳ میلیون دلار کالا از کهگیلویه و بویراحمد صادر شد


رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بر اساس سند توسعه صادرات غیرنفتی استان امسال باید ۱۰ میلیون دلار صادرات داشته باشیم گفت: از این میزان تاکنون سه میلیون دلار محقق شده است.


داریوش دیودیده با بیان اینکه بر اساس سند توسعه صادرات غیرنفتی کهگیلویه و بویراحمد امسال باید 10 میلیون صادرات داشته باشیم اظهار داشت: از این میزان هفت میلیون دلار صادرات در بخش صنعت، دو میلیون دلار صادرات در بخش کشاورزی و یک میلیون دلار صادرات در بخش صنایع دستی هدفگذاری شده است.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد افزود: تاکنون سه میلیون دلار در بخش صنعت صادرات انجام شده که شامل محصولات شرکت‌های سینره و آسه بوده است.
دیودیده بیان کرد: تاکنون هیچ آماری از صادرات در حوزه‌های صنایع دستی و کشاورزی از سوی گمرک استان ما به گزارش نشده است.
وی ابراز کرد: محل فعالیت برخی واحدهای تولیدی در استان است اما به علت اینکه کارت بازرگانی آنها متعلق به استان دیگری است محصولات خود را از گمرک آن استان صادر می‌کردند که آنها را موظف کردیم کارت بازرگانی خود را به استان انتقال دهند.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تنوع محصولات صادراتی استان کم است گفت: باید تلاش کنیم با افزایش تنوع محصولات صادراتی سهم خود را از صادرات کشور افزایش دهیم.
 

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi