جذب سرمایه برای راه اندازی واحد دامداری


آقای رضوی از جمله افرادی است که با ثبت درخواست خود در قسمت نیازمندی های سایت میدون، توانست مقدمات جذب سرمایه برای راه اندازی کسب و کارش را فراهم نماید.


به گزارش «میدون»، آقای رضوی با موضوع راه اندازی واحد پرورش دام سبک از جمله افرادی بود که برای راه اندازی کسب و کار موردعلاقه خود نیاز به جذب سرمایه ای به مبلغ 300 میلیون تومان داشت.

او پس از ثبت درخواست خود در قسمت نیازمندی های سایت میدون توانست 9 درخواست را برای سرمایه گذاری در کسب و کارش جذب کند که پس از انجام بررسی های اولیه توسط کارشناسان بخش بازرگانی سامانه میدون، برای سه نفر از این افراد قرار ملاقات حضوری با آقای رضوی در کافه میدون گذاشته شد.

در ادامه یکی از سرمایه گذاران به نام آقای خالقی برای سرمایه گذاری در این کسب و کار با آقای رضوی به توافق رسید که به علت وجود برخی مشکلات حقوقی در این توافق، مذاکرات بعدی با حضور کارشناسان حقوقی سامانه میدون برگزار شد.

کارشناسان حقوقی سامانه میدون نیز با اضافه کردن دو بند به قرارداد مذکور این مشکل را حل کردند و قرار است پس از تایید این دو بند توسط طرفین، قرارداد مذکور نهایی شود.

انتهای پیام/

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi