چهار سرمایه پنجاه میلیونی برای چهار طرح جذاب


یکی از فعالیت های سامانه میدون در راستای تحقق هرچه بیشتر اهداف خود در زمینه مردمی کردن اقتصاد، معرفی فرصت های جذب سرمایه مردمی به کارآفرینان است.


به گزارش «میدون»، یکی از اهداف سامانه جامع هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک میدون جذب سرمایه های مردمی، برای راه اندازی و توسعه کسب و کارها است.

در این راستا بخش بازرگانی سامانه میدون بستری را فراهم کرده تا افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری در کسب و کارهای مختلف هستند بتوانند پس از مشورت با کارشناسان این بخش، کسب و کارهای جذاب را بیابند و در آن سرمایه گذاری کنند.

آقای امامی زاده یکی از افراد علاقه مند به سرمایه گذاری است که قصد دارد در کسب و کارهایی که چهار شرط مدنظر ایشان را داشته باشند سرمایه گذاری هایی تا سقف 50 میلیون تومان را انجام دهد. چهار شرط ایشان عبارتند از:

١. در تهران باشد تا امكان دسترسى و نظارت آسان وجود داشته باشد.
٢. سرمايه مورد نظر هرکدام از پروژه ها حداکثر ٥٠ ميليون تومان باشد.
٣. حداقل ٣ نفر در هرکدام از این پروژه ها مشغول به كار شوند.
٤. کسب و کارهای انتخاب شده باید مبتنى بر مُدل سرمايه گذارى مدنظر (طبق تصویر زیر) باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

افراد دارای شرایط فوق می توانند ضمن تماس با بخش بازرگانی سامانه میدون آمادگی خود را برای استفاده از این سرمایه و همکاری با آقای امامی زاده اعلام نمایند. گفتنی است سامانه میدون تمامی مدارک لازم برای احراز صداقت سرمایه گذار و صحت این سرمایه گذاری را بررسی کرده است.

انتهای پیام/

 

 

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

محسن فرهادیه

دوشنبه 15 بهمن 1397

بنام خدا از جناب امامی درخواست گفتگو دارم یک ایده جذاب دارم برای ساخت یک وسیله دستی که نیاز هر خانواده در داخل و خارج کشور می باشد ومی تواند اشتغال زایی بسیار خوبی داشته باشد لطفا به من ایمیل بزنید و یا تماس حاصل فرمایید

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi