نهاده های کشاورزی؛ محصولاتی سودده و ضروری

 


یکی از سه کسب و کار شرکت کننده در این قسمت از مسابقه میدون، کسب و کاری حیاتی و ضروری برای کشاورزی ایران و رشد و ارتقاء آن است؛ تولید نهاده های کشاورزی

کشاورزی یکی از اصلی ترین شاخه ها و رسته های شغلی در ایران است که هرساله نیازمند میلیون ها تن نهاده ازجمله سموم، بذر و.. دارد که شوربختانه تاکنون بیشتر این محصولات از خارج از وارد می شده و میزان تولیدات داخلی کفاف نیاز بازار را نمی دهد؛ به گفته رییس انجمن واردکنندگان سم و کود تنها در بخش سموم شیمیایی، بیش از 90 درصد محصولات وارداتی است. مسابقه میدون در هشتادمین قسمت خود میزبان مهندسی باهوش و تیزبین به نام محمدعلی بقائی است که با بررسی نیاز اساسی در این صنعت، توانسته کسب و کاری سودآور و موفق را در آن ایجاد کند.

شرکت فناور خرم بهار آتیس، کار خود در زمینه تولید نهاده های کشاورزی را از سال 94 و با تلاش برای تحقق اهدافی ازجمله جهش کشاورزی هوشمند، خلق ارزش در صنعت کشاورزی و ارائه خدماتی خوب و ارزنده به مشتریان آغاز کرد و همواره معتقد است فروشنده ارزش است و نه محصول...

تولیدات شرکت آقای بقایی را می توان در 10 نوع ترکیب کودی مناسب برای فعالیت های زراعت، گلخانه داری، باغداری، فضای سبز، گیاهان آپارتمانی طبقه بندی کرد. تیم فعال در این مجموعه که عمدتا از بهترین های رشته های تغذیه گیاهی و مهندسی کشاورزی هستند، در زمینه آموزش و ارائه مشاوره رایگان به کشاورزان نیز فعال اند و معتقدند که باید وظیفه اجتماعی خود در قبال این قشر زحمت کش را انجام دهند.

آتیس، مجموعه ای دانش بنیان است که درتلاش برای رشد صنعت کشاورزی و ارتقاء کیفیت نهاده های مورداستفاده در آن می کوشد. آنها به هشتادمین قسمت از مسابقه میدون آمدند تا ضمن معرفی بیشتر خدمات و محصولاتشان از طریق این برنامه تلویزیونی، طرح توجیهی کسب و کارشان را در معرض قضاوت داوران با سابقه آن قرار داده و از نظرات و مشاوره آنان در پیشبرد اهدافشان استفاده کنند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای محمدعلی بقائی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi