بسته بندی را دست کم نگیرید

 


برنامه استعدادیابی میدون در این قسمت میزان کسب و کاری جدید و ویژه در حوزه بسته بندی صنایع غذایی است.

بسته بندی مولفه بسیارمهمی در فروش بیشتر و بازاریابی یک کسب و کار محسوب می شود؛ بطوریکه قادر است جاده صاف کن بازارهای صادراتی نیز باشد.  واضح است که بسته بندی های شکیل و موردتوجه، بوسیله دستگاه و با سیستم اتوماسیون خاصی انجام می گیرد؛ برنامه میدون در هفتاد و یکیمن قسمت میزبان کارآفرینی است که در همین حوزه مشغول به کار است؛ سعید فاتحی مدیر شرکت ماشین سازي استیل غرب آسیا

استیل غرب آسیا که حدود 22 سال از فعالیتش در ایران می گذرد، در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های بسته بندی با روش مپ فعالیت می کند. روش مپ که جزء جدیدترین و کاربردی ترین تکنولوژی ها در صنعت غذای جهان است، قادر است ماندگاری محصولات را بدون کمترین افزودنی، افزایش دهد.

حتما بخوانید: صنایع غذایی؛ طلایی ترین فرصت برای پول درآوردن

آقای فاتحی سی و نه ساله که در رشته مهندسی مکانیک جامدات تحصیل کرده، به همراه علیرضا فاتحی و تیمی چیره دست، موفق شدند با راه اندازی کسب و کاری دانش بنیان و پرتقاضا، علاوه بر افزایش طول عمر محصولات غذایی همچون زیتون، گوشت مرغ و ماهی، خرما، سبزی و صیفی، میوه خشک و... ویژگی های ذیل را نیز ایجاد و تقویت کنند:

  1. اقتصادی؛ به دلیل استفاده از فیلم و ظرف پلاستیکی که نسبت به قوطی و شیشه ارزانتر است و همچنین هزینه کمتر جهت حمل آن به کارخانه و احتیاج به فضای کم در انبار
  2. سفارشی سازی و تنوع بالا؛ شکل بسته موردنظر طبق نظر مشتری تعیین می شود
  3. بهداشتی؛ جلوگیری از نفوذ آلودگی های محیطی و کمتر کردن دخالت مستقیم اپراتور در فرآیند

این تیم با سابقه و خوش فکر به هفتاد و یکمین قسمت از برنامه میدون آمدند تا ضمن ارائه توضیحات بیشتراز محصولاتشان و نوع بسته بندی رمپ، شانس خود را برای گرفتن جایزه میلیاردی این مسابقه و جذب سرمایه امتحان کنند.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای سعید فاتحی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi