یک دنیا هدیه در فروشگاهی پراز گیفت

 


میدون در این قسمت میزبان فروشگاهی اینترنتی پراز گیفت و هدیه است...

گیفت فلو فروشگاهی اینترنتی است که بطور تخصصی درحوزه تولید انواع و اقسام آثار هنری و تزئینی فعالیت می کند. این استارت آپ که زیرنظر سرکار خانم سمانه نیک پور اداره می شود، از سال 1398 شروع به کار کرد و تا به امروز توانسته توجه و اعتماد طیف گسترده ای از افراد جامعه را، به دلیل تنوع، کیفیت و از همه مهمتر شخصی سازی آثار به خود جلب کند.

مزیت گیفت فلو نسبت به سایر رقبای آن، شخصی سازی هدایاست؛ هنرمندان مشفول در این مجموعه طبق سفارشات و دستورات شخص فروشنده، هدایا را آماده ارسال می کنند و تلاش دارند با بیشترین دقت و ظرافت، محصولی را به دست او برسانند که به ذهنیت و ایده او بسیار نزدیک باشد.

کادو برای خانم ها، برای آقایان، سالگرد ازدواج، تولد، دکور خانه و... مناسبتی نیست که برای آن بشود هدیه تهیه کرد اما در گیفت فلو نباشد. بسته بندی زیبا و شکیل و مشاوره به افراد درحین خرید نیز ازجمله دیگر جذابیت های خدماتی این استارت آپ است.

نکته قابل توجه دیگری که در رابطه با این فروشگاه اینترنتی وجود دارد، خدمات پس از فروش و گارانتی است. همراهی با مشتري از ابتداي سفارش تا تحویل کالا بطور کامل انجام می شود و نهایتا نیز پس از ارزیابی و نظارت بر محصول ساخته شده کار به اتمام می رسد. حق عودت کالا درصورت نارضایتی نیز محفوظ است.

 بانوی کارآفرین گیفت فلو، به همراه ایده و محصولات مجموعه خود به هفتادمین قسمت از میدون آمده تا ضمن ارائه طرح توجهیی کسب و کار خود به داوران آن، شانس خود را برای گرفتن جایزه میلیاردی آن و توسعه کارش امتحان کند؛ توسعه در زمینه هایی مثل امکان بازدید حضوری از محصولات، حکاکی نام افراد برروی محصولات، آموزش و برگزاری کارگاه های آموزشی...

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت سرکار خانم سمانه نیک پور، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi