اطفاءحریق با صدا!

 


صدا؛ راه حلی است برای اطفاء حریق را بهتر، دقیق تر و کاملتر آتش است که در این قسمت از برنامه میدون به آن پرداخته شده.

استفاده از تجهیزات اطفاءحریق در زمان آتش سوزی نکته مهمی است اما شاید نکته ای که از آن مهمتراست، استاندارد بودن این وسایل است. استانداردهای ملی و بین اللملی گسترده ای در اینخصوص به کشورهای مختلف ازجمله ایران ابلاغ شده که هرچند به دلایل نامعلومی توسط تعداد کمی از کارآفرینان این حوزه جدی گرفته نمی شود اما تعداد زیادی به آن پایبند اند و با سرلوحه قرار دادن آنها، کسب و کار خود را به پیش می برند و حتی با وارد کردن خلاقیت و نوآوری، در جهت ارتقاء آن تلاش می کنند. برنامه میدون در هفتادمین قسمت میزبان یکی از آنهاست؛ جناب آقای حسین انتظاری مدیرعامل شرکت همیار انرژی

این شرکت با سبقه ای طولانی در حوزه ساخت و مشاوره آتش سوزی، موفق به تولید تجهیزات نوینی با نام های توپ اطفاء و خاموش کننده آیروسل شده است. این تجهیزات قادراند بدون حضور انسان و بصورت خودکار کار می کنند و می توانند زمان اطلاع رسانی حریق را به حداقل برسانند؛ موضوعی که در بسیاری از موارد موجب شعله ور شدن آتش و افزایش خسارات آن است.

تجهیزات همیار انرژی علیرغم اینکه قادر است با انتشار صدا، سهم بزرگی در جلوگیری از آتش سوزی و یا گسرش آن داشته باشد، دارای قیمتی مقرون به صرفه است تا تمام اقشار جامعه بتوانند از ان استفاده کنند.

تولید تجهیزات آتش نشانی تنها بخشی از فعالیت های مجموعه آقای انتظار است؛ مشاوره، طراحی و مجری سیستم های آتش نشانی، مشاوره و مجری تاسیسات حرارتی و برودتی، فروش انواع تجهیزات و بهینه سازی انرژی فعالیت های دیگری است که توسط تیم خلاق این مجموعه پیگیری می شود.

همیارانرژی به هفتادمین قسمت از برنامه میدون آمده تا ضمن معرفی تجهیزات خود و مزیت رقابتی آنها نسبت به محصولات موجود در بازار، طرح توجیهی کسب و کار خود را در معرض قضاوت داوران آن قرار دهد و شانس خود را برای جذب سرمایه امتحان کند. این مجموعه درنظر دارد در آینده ای نچندان دور با ساخت اطفاء اتوماتیک بدون نیاز به کنترل پنل مرکزی کارایی محصولات را بهبود بخشد.

برای امتیازدهی به این کسب و کار و سهم داشتن در پیشرفت جناب آقای حسین انتظاری، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi