با 500 هزارتومان کارآفرین شوید


«با 500 هزار تومان سرمایه کارآفرین شوید» این شعار دو بانوی کارآفرین شهری در روستایی در اطراف تهران است که به زنان روستایی آموزش می‌دهند و آنها را صاحب کار و درآمد می کنند.


پست های مرتبط

نظرات (3)

avatar

فاطمه

پنجشنبه 15 آذر 1397

با کمک شما و مشاوران عزیز دنبال کاری با درآمد خوب در خانه هستم..راهنمایی کنید

avatar

زینب حیدری

شنبه 3 آذر 1397

با سلام . خسته نباشید //در خواست راهنمایی برای اشتفال در منزل را دارم

avatar

مهدی

شنبه 26 آبان 1397

این تلاش واقعا آفرین دارد. آدمهایی از این جنس اگر دست بکار شوند می‌توانند تغییرات بزرگی در اقتصاد کشور بوجود آورند.

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi