ایجاد 5000 شغل در بخش کشاورزی مازندران


معاون امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران سرمایه‌گذاری در کشاورزی مازندران از سال گذشته تاکنون را 614 میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای 5 هزار نفر اعلام کرد.


به گزارش «میدون»، حسین نگهدار از سرمایه‌گذاری 136 میلیارد و 788 میلیون تومانی در حوزه دام و طیور استان و ایجاد اشتغال برای 588 نفر از سال گذشته تاکنون خبر داد و افزود: در این مدت 110 میلیارد و 194 میلیون تومان در حوزه صنایع کشاورزی و اشتغالزایی برای 95 نفر سرمایه‌گذاری شده است.

وی با بیان اینکه در حوزه برنامه‌ریزی و امور اقتصادی جهاد کشاورزی مازندران 190 میلیارد و 647 میلیون تومان در بخش زراعت و باغبانی سرمایه‌گذاری شد که از این طریق برای یک‌هزار و 300 نفر ایجاد اشتغال شد، گفت: برای دو هزار و 624 نفر در حوزه مکانیزاسیون با اعتبار 129 میلیارد و 750 میلیون تومان سرمایه‌گذاری شده است.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران از سرمایه‌گذاری 30 میلیارد و 324 میلیون تومانی در حوزه شیلات مازندران خبر داد و افزود: در این بخش برای چهار نفر اشتغالزایی شد.

به گفته نگهدار 16 میلیارد و 123 میلیون تومان در سایر بخش‌های سازمان جهاد کشاورزی مازندران سرمایه‌گذاری شد که با این میزان اعتبار تخصیص داده شده برای 358 نفر ایجاد اشتغال شد.

وی کل سرمایه‌گذاری در کشاورزی مازندران از سال گذشته تاکنون را 614 میلیارد تومان و ایجاد اشتغال برای 5 هزار نفر اعلام کرد.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی مازندران از جذب بیش از 400 میلیارد تومان اعتبارات تسهیلاتی بانک‌ها و صندوق توسعه ملی در یکسال گذشته برای تقویت و توسعه واحدهای کشاورزی استان خبر داد.

نگهدار گفت: 32 میلیارد و 367 میلیون تومان برای اجرای طرح‌های کشاورزی از محل اعتبارات تملک دارایی اختصاص داده شد که صددرصد آن جذب شد.

انتهای پیام/

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi