پول درآوردن از هسته خرما!

 


آیا می توان هسته خرما را خورد؟ چه فوایدی در آن نهفته است؟ با فرآوری هسته خرما چه میزان سود به دست می آید؟ این قسمت از برنامه میدون را از دست ندهید...

خرما؛ میوه ای کامل و مقوی است که از جایگاه ویژه ای در طب سنتی و شریعت اسلام برخوردار است. عامه مردم فکر می کنند که خرما تنها به گوشت آن محدود می شود و تنها آن قسمت است که جنبه خوراکی دارد؛ اما برنامه میدون در قسمت چهل و نهم میزبان کارآفرینی اصفهانی است که برای اولین بار در ایران موفق شده جنبه های دیگری از خرما را کشف کند و تصور مردم را اصلاح کند؛ حمید نوربخش

حمید نوربخش مدیر شرکتی دانش بنیان با نام فلاویناست. تولید موادغذایی سودمند با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و همکاری با بزرگترین شرکت های صنایع غذایی کشور اصلی ترین فعالیتی است که در این مجموعه دنبال می شود. آموزش های تخصصی، انجام آنالیزهای پیشرفته، فرمولاسیون های جدید، تحقیقات صنعتی، مشاوره و بازرگانی نیز ازجمله خدماتی است که تیم فلاوینا به مشتریان خود ارائه می دهد.

حتما بخوانید: ترکیب طلایی کنجد و خرما

دمنوش ها، نان و فرآورده های مرتبط، پودر و آرد، روغن های ارگانیک (عناب، خرما)، فیبرهای خوراکی (گندم، هویج، خرما) و استایلایزرها (محصولات گوشتی، لبنیات، نان) ازجمله محصولات تولیدی در این مجموعه است که فرآورده های هسته خرما خاص ترین آنها به حساب می آید؛ محصولی که آقای نوربخش و طرح کسب وکارش را به مسابقه میدون کشانده و به نوعی، برگ برنده او در این مسابقه کارآفرینی است.

استفاده از ضایعات کشاورزی به دلیل دسترسی آسان و ارزان، اصلی ترین دلیل شکل گیری تیم محصولات غذایی فراسودمند فلاویناست. آنها با بررسی مزیت های رقابتی ایران همچون خرما، می کوشند از ضایعات آنها، محصولات غذایی مفید و البته پولسازی بسازند تا هم به کاهش آلودگی محیط زیست کمک کرده باشند و هم پتانسیل های بالقوه ایران را بالفعل کنند. کشورمان دومین تولیدکننده خرما در جهان است؛ نان، دمنوش، پودر و روغن نیز فرآورده هایی است که می توان از هسته این سیاهِ مقوی به دست آورد. هسته خرما دارای فیبر بسیار بالا و مفیدی است که با مصرف این محصولات می تواند به راحتی وارد بدن کرد. علاوه بر افراد عادی، دیابتی ها، افراد دارای اضافه وزن و چربی خون اصلی ترین بازار هدف و مشتریان این فراسودمندها هستند.

مدیران شرکت فلاوینا خود را از اصفهان به استودیو برنامه میدون در تهران رساندند تا شانس خود را برای گرفتن جایزه یک میلیاردی این مسابقه امتحان کنند. آنها آمدند تا با معرفی ثروتی که در هسته خرما نهفته، کسب و کار سودمند، خلاقانه و مفیدشان را در معرض قضاوت داوران این برنامه خصوصا آقای مصطفی زاده قرار دهند و از نکات این کهنه کاران دنیای کارآفرینی، برای پیشرفتشان استفاده کنند.

برای حمایت از کسب و کار جناب آقای حمید نوربخش با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: میدون

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

محمدرضاعبداللهی

شنبه 2 اسفند 1399

با عرض سلام من میخواستم ببینم با هسته خرما میتوان یک کار خانگی کوچک راه اندازی کرد

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
یکشنبه 3 اسفند 1399

سلام دوست عزیز

با میدون تماس بگیرید و با واحد مشاوره صحبت کنید تا همکارانم راهنمایی تون کنن. 

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi