برداشت محصول کلزا در سطح مزارع شهرستان ایذه


کار برداشت دانه روغنی از سطح مزارع شهرستان ایذه که یکی از مستعدترین خاک‌ها برای انجام کار کشاورزی را داراست، با استفاده از ماشین آلات کاملا مکانیزه آغاز شد.


به گزارش «میدون»، این شهرستان با توجه به اقلیم منحصر به فرد خود در سطح استان خوزستان و استان‌های مجاور، همواره یکی از مستعدترین خاک‌ها برای انجام کار کشاورزی را دارا بوده ولی کشاورزی منطقه در سال‌های اخیر به دلیل ممنوعیت کار کشت و مشکلات بی آبی شرایط گذشته را ندارد.

با این وجود امسال نیز عملیات کاشت کلزا در سطح یک هزار و 480 هکتار از زمین‌های کشاورزی شهرستان ایذه از جمله بخش‌های مرکزی، سوسن و دهدز انجام شد و با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته و آمار سال‌های گذشته انتظار می‌رود 800 تن از این محصول در برداشت امسال به دست آید.

کار برداشت دانه روغنی در شهرستان ایذه عموما با استفاده از ماشین و به صورت کاملا مکانیزه انجام می‌شود.

انتهای پیام/

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi