حضور «میدون» در نمایشگاه ملی مهارت آموزی


سامانه جامع آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک «میدون»، با برپایی غرفه ای در نمایشگاه ملی مهارت آموزی نیروهای مسلح، محصولات خود را در معرض بازدید حاضرین قرار داد.


به گزارش «میدون»، نخستین نمایشگاه ملی مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح با حضور مسئولین مختلف کشوری و لشگری و پرسنل نیروهای نظامی سراسر کشور برگزار شد.

در این نمایشگاه که فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان ارتش، سپاه و ناجا در آن حضور داشتند، سامانه جامع آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک «میدون»، با برپایی غرفه ای، محصولات خود را در معرض بازدید حاضرین قرار داد.

در این غرفه که مورد توجه ویژه فرماندهان و پرسنل نیروهای نظامی چهارگانه کشور قرار گرفت، افراد مختلف از شهرها و مناطق گوناگون کشور با سامانه «میدون» آشنا شدند و از اطلاعات مربوط به کسب و کار در محل زندگی خود آگاه شدند.

گفتنی است: سردار باقری فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح، سردار فرهی فرمانده قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح و مهندس قدیانی رییس سابق سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری از جمله چهره های برجسته ای بودند که از غرفه سامانه «میدون» در این نمایشگاه بازدید کردند.

انتهای پیام/

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi