آرامش و امنیت را با سیستم های هوشمند تجربه کنید...

 


درحال حاضر سیستم های امنیتی متعددی در کشور ساخته و روانه بازار می شود اما امشب مسابقه میدون میزبان کارآفرینی است که درحال ساخت سیستم های امنیتی ویژه ای است.

شوربختانه این روزها نه تنها گاوصندوق ها بلکه منازل نیز به سیستم های امنیتی پیشرفته ای نیاز دارند؛ دزدها روز به روز درحال حرفه ای تر شدن و اضافه کردن مهارت های خود هستند و بیش از هر زمان دیگری از تکنولوژی های جدید برای سلب آرامش مردم استفاده می کنند. امشب هم میدون، این موضوع را موردبررسی قرار داده و در بیست و ششمین قسمت از فصل دوم خود، میزبان کارآفرینی است که با کسب و کار خود، می کوشد آرامش را به مردم بازگرداند؛ علی صادق صاحب شرکت مهندسی تیام صنعت...

علی صادق کارآفرینی جوان است که در رشته مهندسی جوشکاری تحصیل کرده و بالغ بر 14 سال است که در حوزه هایی همچون طراحی، بازرسی کنترل کیفیت، مهندسی معکوس، مهندسی مجدد و... فعالیت می کند. او امروز توانسته تیمی را دور هم جمع کند که همگی در زمینه امنیت و آرامش مردم ایران دغدغه دارند و می کوشند با روز به روز بهتر کارکردن، زندگی همراه با آسایشی را برای مردم رقم بزنند.

محصولات شرکت آقای صادق را می توان در چند حوزه کلی دسته بندی کرد؛ قفل هوشمند گاوصندوق، گاوصندوق های خانگی، انواع قفل و دستگیره هوشمند منازل و سیستم هوشمند خودرو که عمدتا هم توسط صاحبین بانک ها، هتل ها، ادارات دولتی و خصوصی خریداری می شود.

میدونی ها بخوانند: والدین با خیال راحت بخوابند

شاید بتوان اصلی ترین مزیت سیستم های شرکت تیام صنعت را، سربلند بیرون آمدن از امتحان های متعدد داخلی و بین المللی دانست:

  • گواهی ثبت اختراع
  • گواهی ثبت علامت تجاری
  • تائیدیه علمی از دانشگاه صنعتی اصفهان
  • تائیدیه امنیتی از اداره آگاهی اصفهان
  • IMS گواهی مدیریت جامع و یکپارچه
  • استاندارد CE اروپا

فارغ از اینکه سیستم های تولیدی در تیام صنعت می تواند نیاز خیل گسترده ای از ایرانیان را برطرف کند و از سرمایه آنها به خوبی محافظت کند، خدمات پس از فروش قابل توجهی هم دارد که رقبت به خرید را دوچندان می کند: علاوه براینکه کلیه محصولات دارای 12 ماه گارانتی به همراه کارت طلایی گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش هستند، پس از زمان گارانتی نیز هرسال توسط کارشناسان این شرکت مورد بازدید دوره ای قرار می گیرد.

آقای صادق به همراه کسب و کار هوشمند و پرکاربرد خود، امشب به مسابقه میدون آمده تا شانس خود را برای کسب جایزه این مسابقه کارآفرینی و البته سرمایه سرمایه گذاران خصوصی امتحان کند.

برای تهیه این سیستم های ایمنی و حمایت ازکسب و کار جناب آقای علی صادق با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط هیئت تحریریه

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

منصور علمی

یکشنبه 21 دی 1399

با سلام لطفا نام ، آدرس ، و مشخصات کارآفرینی که سیستم هوشمند مدیریت انرژی را در برنامه میدون هفته قبل ارائه نمودند برای اینحانب بفرستید . با تشکر

avatar
پاسخ دهنده:صفوی
یکشنبه 21 دی 1399

سلام دوست عزیز

برای ارتباط با ایشون در این قسمت درخواست همکاری ثبت کنید. https://meidoun.ir/home/connectionitem/24805

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi