کرونایتان را با هوشمندی تشخیص دهید!

 


امشب مسابقه میدون در بیست و یکمین قسمت از فصل دوم خود، میزبان کارآفرینی است که می تواند با سامانه هوشمندی که ساخته، تاثیر زیادی بر پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا بگذارد.

کرونا؛ بلایی جان گیر که به نظر نمی رسد حالا حالا قصد داشته باشد از گرفتن جان انسانها، دست بردارد. تا به امروز (11/مهر/1399) بیش از 34 میلیون نفر در سراسر جهان به این ویروس مبتلا شدند که بیش از 164 هزار نفر از آنان، ایرانی هستند. همچنین تاکنون یک میلیون و 27 هزار تن جان باختند که سهم ایران در بیست و چهار ساعت گذشته، 187 بوده است.

آنطور که گفته می شود، کرونا یک اپیدمی است و درصد بیشتر جامعه به آن مبتلا خواهند شد اما نکته ای که در این زمینه حائز اهمیت است، پیشگیری است. امشب مسابقه میدون میزبان کسب و کاری است که با ایجاد یک سامانه هوشمند، می تواند ابتدا در تشخیص کرونا و در مرحله بعد، در پیشگیری از شیوع بیشتر آن مفید باشد.

با میدون بخوانید: راهکارهای بقای کسب و کار در زمان رکود بازار 

این روزها سیستم های زیادی در زمینه پیشگیری و تشخیص کرونا در سراسر کشور فعالیت می کنند اما مزیتی که می تواند این سیستم را که به دست محمد مومنی ساخته شده از دیگران متمایز کند، دقت بالای تشخیص آن است. در این سیستم از تکنولوژی های روز دنیا استفاده شده تا بتواند با بیشترین و بالاترین دقت، مشخص کند که آیا شخص به کرونا مبتلا هست یا خیر.

مسابقه بزرگ میدون، مسابقه ای است حامی کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار که هرهفته، پنج شنبه و جمعه از شبکه سه سیما تلویزیون ایران پخش می شود. سامانه تشخیص هوشمند کرونا، یکی از سه کسب و کار شرکت کننده در بیست و یکمین قسمت از فصل دوم این مسابقه است؛ باید منتظر بود و دید آیا می تواند از سد دو رقیب دیگرش عبور کند و برنده این قسمت باشد یا خیر.

برای کمک به پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا و حمایت از جناب آقای محمد مومنی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نوشته شده توسط: هیئت تحریریه

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi