دفتر شما در مسابقه میدون

 


با دفتر کار مجازی، بدون نیاز به ساختمان اداری، تلفن و... درآمد کسب کنید.

پیشرفت روز افزودن تکنولوژی و پیش آمد رخدادهایی مانند ویروس هزار رنگ کرونا، موجب شده تا مجازی شدن، حداقل پیامدی باشد که رخ می دهد؛ جلسه های مجازی، سفرهای مجازی، تماس های مجازی، امتحانات مجازی و همینطور ارائه خدمت به مشتریان بصورت مجازی...

استارت آپ های فعال در حوزه کسب و کار مجازی، چند سالی است که در سراسر دنیا جان گرفته اند. یکی از معروف ترین و کاربردی ترین شاخه های این نوع از استارت آپ ها، دفتر مجازی (virtual office) است. این تکنولوژی، به کسب و کارهایی که تازه استارت خورده اند و پول زیادی برای فراهم کردن زیرساخت های موردنیاز خود مانند دفتر کار، استخدام منشی و... ندارند، امکانات فوق العاده ای هدیه می دهد؛ سرویس منشی مجازی (Virtual Secretary)، مرکز تماس (Call Center)، تلفن گویا (IVR) و  شماره تلفن ابری (Virtual Number) از رایج ترین این امکانات است.

دفتر کار مجازی چند سالی است که از مرزهای تکنولوژیکی عبور کرده و زمینه فعالیت تعداد محدودی از شرکت های ایرانی را به خود اختصاص داده است. یکی از این مجموعه ها نیز، امشب به مسابقه میدون آمده تا کسب و کار خود را به تازه کارهای دنیای بی انتهای کارآفرینی معرفی کند؛ برند "دفتر شما" با مدیریت علی دشتی.

شرکت دانش بنیان عزم داده پردازان که در سال 83 به ثبت رسیده و علی دشتی مدیریت آنرا برعهده دارد، هفت سالی می شود که دفتر شما را راه اندازی کرده است. تلفن گویا، سانترال، صندوق صوتی، فکس، انتقال تماس، صف انتظار، منشی و... ازجمله سرویس هایی است که این شرکت دانش بنیان به بازار هدف خود ارائه می کند.

همگان به خوبی آگاهند که بالا بودن هزینه های تولید در ایران، یکی از اصلی ترین عواملی است که باعث بی رمقی کارآفرینان برای تلاش بیشتر شده است. انواع مالیات ها، اجاره ها یا هزینه خرید دفتر کار، کارخانه و...، دستمزد کارگر، ریسک های مادی و معنوی، بیمه نیروی کار و... تنها بخشی از این هزینه هاست.

امشب، آقای دشتی با سیستمی به مسابقه کارآفرینی میدون آمده که نه تنها می تواند این هزینه ها را به حداقل برساند، بلکه مزیت های قابل توجهی دارد. بعنوان مثال می توان تمام مکالمات اپراتورها با مخاطبین را ضبط و ذخیره کرد تا هم از نوع سرویس دهی نیروی کار مطمئن شد و هم بازخوردگیری بهتری از میزان رضایت مشتریان داشت.

کاهش هزینه و یافتن راه هایی برای مدیریت آن، کلیدی ترین اصل برای راه اندازی کسب و کار است. دفتر شما علاوه بر اینکه می تواند در این زمینه کمک شایانی به کارآفرینان کند، در بررسی و گزارش گیری عملکرد نیروی کار، میزان رضایتمندی مشتری و ارتباط گیری بهتر با مخاطبین، راهگشا باشد.

دفتر شما، امشب به مسابقه میدون آمده تا روزنه امیدی باشد برای جوانانی که بخاطر نداشتن پول و سرمایه کافی، کسب و کار خود را شروع نمی کنند و قدمی برای واقعی کردن رویاهایشان برنمی دارند.

برای حمایت از کسب و کار آقای علی دشتی با سکه های میدونی، اینجا کلیک کنید...

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi