از برنامه میدون خرما بخرید!


امشب، مسابقه میدون، در یکی دیگر از قسمت های فصل دوم خود، میزبان کارآفرین خوش فکری است که دست روی یکی از محبوب ترین و ارزآورترین محصولات کشاورزی ایران، یعنی خرما گذاشته است.


بهبود سلامت قلب، کمک به تنظیم کلسترول، بهبود سلامت استخوان، تنظیم فشار خون، بهبود سلامت مغز، جلوگیری از سرطان کولون، افزایش انرژی، کمک به جلوگیری از شب کوری، جلوگیری از ریزش مو، جلوگیری از التهاب، درمان اختلالات روده ای و...

اینها تنها گوشه ای از فواید و خواص طبیعی ترین قند خوراکی در جهان؛ یعنی خرماست. بیش از سه هزار نوع خرما در سراسر کره خاکی وجود دارد که ایران پس از مصر، سردمدار تولید و صادرات برخی از آنهاست؛ خوزستان، بوشهر، فارس، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان، اصلی ترین مراکز کاشت، داشت و برداشت خرما در ایران هستند.

براساس آمارهای رسمی، هرکدام از ما ایرانیان بطور متوسط، سالانه 8 کیلوگرم خرما مصرف می کنیم. درواقع چیپس، شیره، سرکه و قند ازجمله محصولات خوراکی هستند که می توان با برهم زدن ساختار فیزیکی خرما، به آنها دست یافت و مصرف کرد.

علی اکبرمحمدی یک کارآفرین شیرازی است که در زمینه فرآوری و بسته بندی خرما فعالیت می کند. او امشب خود را به استودیو برنامه میدون رسانده تا شانس خود را برای گرفتن وام یک میلیاردی صندوق امید کارآفرینی امتحان کند.

او که کسب و کار خانوادگی اش را از سال 98 آغاز کرد، محصولات مجموعه 1821 متری خود را نیز با نام تجاری باغ بهشت به مردم عرضه می کند. نکته جالب توجه در رابطه با این مجموعه آن است که اصلی ترین گروه مشتریان را، پاکستانی ها تشکیل می دهند؛ بعبارت دیگر صادرات فرآورده های خرمایی خصوصا چیپس خرما، محور اصلی کار این شرکت را شکل می دهد.  

خدمات پس از فروش باغ بهشت نیز قابل ملاحظه است؛ آقای محمدی محصول را تا رسیدن به دست مشتری بیمه می کند. همچنین متعهد می شود کیفیت، شکل ظاهری، مزه، رنگ و... در پروسه انتقال از کارخانه تا مقصد تغییری نکند.

هفته پیش بود که غلامرضا عباسی، با یکی از اعضای خانواده فرآورده های خرما یعنی حلواارده خرمایی به مسابقه میدون آمد. کسب و کار او مورد اقبال پنج داور برنامه میدون واقع شد و هم اکنون نیز دارای 12150 امتیاز در سایت میدون است. حال باید دید داوران این مسابقه کارآفرینی، چه امتیازی را برای کسب و کار بسته بندی خرما آقای محمدی درنظر خواهند گرفت.

برای حمایت از کسب و کار علی اکبر محمدی با سکه های میدونی و همچنین خرید خرمای بسته بندی شده، اینجا کلیک کنید...

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi