زالو قاچاق نخر!


احمد پور کارآفرین پرورش زالو بیان کرد: «متاسفانه زالوی قاچاق با قیمتی باور نکردنی، تنها دونه ای 800 تومان وارد کشور می شود.»


به گزارش میدون، احسان احمدپور 39 ساله اهل قزوین، مدیر عامل کارخانه فرهمند درمان گستر دشتی، اولین واحد پرورش زالوی طبی با مجوز بهداشت در ایران است.

او که اداره ها را بزرگ ترین مشکل سر راه تولید می داند، گفت:« زالوی قاچاق دونه ای800 تومن وارد کشور می شه که متاسفانه مراحل تکثیر و توزیع زالو رو برای ما سخت می کنه اما در حال حاضر ما زالوی آرایشی رو با قیمت 39 هزار تومن و زالوی طبی رو 47 هزار تومن می فروشیم.»

مشاوران مرتبط: پرورش زالو

احمد پور در مورد زاد و ولد زالو اذعان داشت: هر زالو صنعتی می تواند در یک سال از صفر تا  35 بچه زالو به دنیا آورد که اگر سه دوره بگیریم90 تا 100 زالو میشود که مورد استفاده قرار می گیرد اما در طبیعت تنها یک دوره کوکون در اول تابستان است.

کارآفرین مسابقه میدون، تصریح کرد: خون، غذای زالو را از دام زنده در دامداری به روش آنژوکت تهیه می کنیم.

احسان احمد پور، خاطر نشان کرد: شغل من می تواند ناقل بیماری باشد، شغل من امروز دارو است، شغل من در برکه، مرداب و تالاب زندگی می کند و شغل من خون می خورد.

او با ابراز تاسف، گفت: اولین روز بعد از ازدواجم به خانمم گفتم طلا هات رو بیار میخوام بفروشم و امروز افتخار می کنم که بعد از سختی های بسیار، از کارگری به میدون رسیدم و تولید کننده شدم اما همچنان مدیون و قدردان محبت های  همسرم هستم.

دوره آموزشی مرتبط: پرورش زالو

زالو نوعی کرم حلقوی است. از لحاظ تاریخی زالوها در پزشکی (زالودرمانی)، برای گرفتن خون از بیماران مورد استفاده قرار می گرفته است. سابقه عمل زالودرمانی به هندوستان و یونان قدیم باز می‌گردد که تا قرن هجدهم و نوزدهم در اروپا و آمریکای شمالی ادامه یافت. در دوران مدرن، از زالو در مراحلی مانند چسباندن مجدد اجزای بدن در جراحی‌های ترمیمی و پلاستیک و در آلمان برای درمان آرتروز استفاده می‌کنند.

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi