ماهی آنلاین


آقای ابراهیم حسام توزیع کننده و عمل آوری کننده غذاهای دریایی تازه با سرویس دهی کامل است. برند ماهی آنلاین سفارش انواع ماهی برای هموطنانمان را به شکل آنلاین ساماندهی کرده اند.


به گزارش میدون، ابراهیم حسام 45 ساله از شهرستان شیراز که دکتری شیلات دارد و مدیر عامل برند آنلاین ماهی است، گفت: پس از ثبت سفارش آنلاین، در بسته بندی های مخصوص بدون نیاز به انجماد تا 48 ساعت پس از صید، ماهی را تازه تازه نگه می داریم و  به دست مشتری می رسانیم.

او افزود: "به طور روزانه در فهرست آبزیان دریایی بیش از 30 نوع از انواع ماهی، میگو، لابستر، نرمتنان، خرچنگ و صدف را که به طور مستقیم و بی واسطه توسط نیروهای متخصص از صیادان خریداری شده است، در سایتمان به شما پیشنهاد می دهیم. حتی اگر ما گونه مورد نظر مشتری را نداشته باشیم، اما در سطح بازار موجود باشد، برای شما تهیه می کنیم."

حسام اظهارداشت: "هنگامی که آفتاب طلوع می کند اعضای آنلاین ماهی در سطح اسکله های صیادی بندرعباس و بوشهر هستند."

شرکت کننده مسابقه میدون که بزرگ ترین آرزوی او، گرفتن یک درصد بازار آبزیان دنیا هست، خاطر نشان کرد: ما در طی 6 روز هفته، با استفاده از وسایل حمل مخصوص، سفارش شما در سطح شهرهای تهران، کرج و مشهد را درب منازل تحویل می دهیم. ما می توانیم خدمات سایزبندی، برش دادن، پاک کردن، قطعه قطعه کردن، فیله کردن و ارسال رایگان به محل را صورت رایگان ارائه دهیم.

مشاوران مرتبط: آبزیان

مشاوران مرتبط: کسب و کار مجازی

ابراهیم حسام تصریح کرد: تضمین ما برگشت کالا یا وجه است. اگرمحصول ما دارای کیفیت مطلوب نباشد یا به هر دلیلی موجب ناخرسندی شما را فراهم کرده باشد ما خوشحال خواهیم شد که در جهت جلب رضایت شما و بنا به درخواستتان اقدام به تعویض محصول یا برگشت وجه نمائیم.

او اذعان داشت: آموزش کلیه امور پس از خرید از جمله بسته بندی، روش مصرف، شیوه عمل آوری و طبخ غذاهای دریایی را که در منزل مایل به سرو آن هستید، را عهده دار می باشیم. بخش تدارکات ما، مجهز نمودن ماشین ها را به GPS به منظور اطلاع از وضعیت مکانی و مراحل تحویل دهی را در دستور کار خود قرار داده و به خوبی می تواند موقعیت آن ها را مشخص و رهگیری نماید.

دوره آموزشی مرتبط: شیلات

دوره آموزشی مرتبط: بسته بندی

مشاوران مرتبط: بسته بندی

حسام در پایان گفت: ما از این که در این زمینه جلو دار روشی نوین به عنوان شیوه ای جایگزین روش سنتی هستیم به خود می بالیم و دارای روش کاری هستیم که تقلب در غذاهای دریایی را به صفر رسانده و شرایط سخت بازرسی ها کنترل کیفی گذرانده است.

 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi