شرکت در رویداد ها آسان شد


سامانه من رویداد ها را دوست دارم، در کوتاهترین زمان، خدمات مربوط به رویداد های بین المللی را به متقاضیان عرضه میکند.


به گزارش میدون، علی قاضی 40 ساله، متولد تهران و بنیان گذار کار و کسب "من رویداد ها را دوست دارم" گفت:« تمامی خدمات مورد نیاز برای حضور در یک رویداد بین المللی را می توانید از سامانه ما بخواهید.» او مدعی است: در کوتاه‌ترین زمان، با کمترین هزینه و مطمئن‌ترین راه ممکن شما را به اهدافتان می رسانیم.

قاضی در مورد خدمات ارائه شده در سایت ایلیک ایونتس، خاطر نشان کرد: خدمات سفر به صورت شخصی، دسترسی وسیع به هتل و اقامتگاه های سراسر جهان برای رزرو و خرید ( تهیه واچر هتل)، تهیه تمامی ویزاهای مورد نیاز کشورها علی الخصوص برای شهروندان ایرانی، تهیه ویزای ایران برای افراد غیر ایرانی از کشورهای سراسر دنیا، خرید و رزرو بلیط هواپیمای تمامی ایرلاینهای داخلی و یا بین المللی کشورها و بلیط قطار،ترانسفرهای داخل شهری و بین شهری، برگزاری تورهای خاص، برگزاری فعالیت های تیمی، مشاوره، خدمات تجاری، جذب مشتری، تنظیم قرار ملاقات، خدمات بازرگانی و... را ارائه میدهیم.

کارآفرین مسابقه میدون، اذعان داشت:« برای جستجو کنندگان و برگزار کنندگان رویداد نیز خدمت هایی لحاظ کردیم. یعنی اگر می خواهید در نمایشگاه خارجی صنعت خود شرکت کنید، قصد دارید در یک رویداد فرهنگی، ورزشی یا هنری دلخواه حضور داشته باشید، تمایل دارید اطلاعات رویداد های مورد علاقه شما به طور منظم و به روز برایتان ارسال شود یا می خواهید رویدادهای مورد علاقه دوستان و همکارانتان را به اطلاعشان برسانید و... وب سایت ما پاسخی برای همه نیازهای شما در ارتباط با رویدادها دارد.»

علی قاضی، خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم با کسب و کاری که راه انداختیم یک حلقه از زنجیره حضور محصولات ایرانی در بازار های جهانی باشیم و در حد توان، باعث بالا رفتن سطح زندگی و رفاه اجتماعی مردم شویم.

او تصریح کرد: سخت ترین روز کاری برای بنده، روزی بود که به دلیل مسائل مالی، تعدیل نیرو کردم اما مجدد پرقدرت استارت کار را زدم.

من رویداد ها را دوست دارم، به منظور ایجاد ارزش افزوده برای کار و کسب ها یا اشخاصی که در مسیر توسعه هر چه بیشتر خود، جایگاه ویژه ای برای رویداد های بین المللی در نظر گرفته اند، شکل گرفته است. کارشناسان بواسطه ارتباط مستمر با برگزارکنندگان رویدادهای بین المللی، ارائه دهندگان خدمات مختلف و علاقمندان به حضور در رویدادها، نسبت به انواع نیازها و خدمات موجود با مناسب ترین کیفیت و قیمت، شناخت کاملی دارند.

 

 

پست های مرتبط

نظرات (0)

ثبت نظر جدید

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi