درخواست همکاری با شبکه همکاران

  • شما می توانید اطلاعات شرکت خود را با تکیمل فرم زیر برای ما ارسال کنید.
  • اعضای تیم ما در اولین فرصت با شما تماس می گیرند و موارد مورد نیاز برای ثبت شرکت شما در صفحه همکاران را دریافت می کنند.
  • شما هم می توانید جهت همکاری بیشتر و ارائه خدمات اختصاصی به مخاطبین صنعت خود، در راه اندازی کسب و کارهای جدید مشارکت کنید. به عنوان مثال اگر توانایی ارائه مشاوره و ... دارید حتما به ما اطلاع دهید.

به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi