سامانه تشخیص هوشمند کرونا

ثبت درخواست همکاری
    راهنمای مشارکت
  • مخاطب گرامی/ سرمایه گذار محترم؛ برای مشارکت با شرکت‌کنندگان مسابقه بزرگ میدون، لطفا درخواست خود را با توضیحات کامل ثبت فرمایید. کارشناسان واحد بازرگانی سامانه میدون پس از بررسی ، با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت درخواست همکاری

*
*
*

پرسش و پاسخ (1)

avatar

مهدی

;
شنبه 12 مهر 1399

با سلام میخوام بگم دکترها وقتی هم که خسته نباشند بیشتر 20درصد خطا دارند خود من برج 4 کرونا گرفتم وبعد از تشخیص اشتباه پزشک کلینیک بیمارستان که از خلوت داشت چای و بیسکویت میخورد 5 روز زجر کشیدم و خدا پدر دکتر غدد آقای بیژن ایرج را بیامرزد که با دیدن سی تی من متوجه شد و با معرفی من به متخصص عفونی دکتر خوروش یکی از قهرمانان بزرگ خط مقدم مبارزه با کرونا با بستری من در بیمارستان جون من نجات داد به نظر من دستگاه شما چون خطا پزشکی را پایین می آورد یک دست آورد بزرگ. با آرزوی موفقیت روز افزون شما
به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi