تولید ترشیجات و شوریجات

300,000,000 تومان
ثبت درخواست همکاری
    راهنمای مشارکت
  • مخاطب گرامی/ سرمایه گذار محترم؛ برای برقراری ارتباط با شرکت‌کنندگان جشنواره کارآفرینی سیما لطفا درخواست همکاری خود را با توضیحات کامل ثبت فرمائید. کارشناسان واحد بازرگانی سامانه میدون پس از بررسی درخواست ها با شما تماس خواهند گرفت.

ثبت درخواست همکاری

*
*
*

پرسش و پاسخ (6)

avatar

ملکی

;
ﺳﻪشنبه 29 مرداد 1398

از کی تولید خیارشور کارافرینی شد؟ مصرف بیش از اندازه آب برای کشت خیار و تولید خیارشور آینده‌ی خطرناکی دارد. که منجرب به کم ابی میشود.بطوری که در فصل تابستان در شهر ۱۰ هزار نفره مهاجران بخاطر مصرف بیش از اندازه اب ..برای خوردن آب پیدا نمیکنیم. لطفا جلو این کارها گرفته شود و کار های با هزینه کمتر و زیاد کمتر رواج داده شود.avatar

;
دوشنبه 28 مرداد 1398

خیلی عالی موفق باشی حتما سرمایه بهت تعلق میگیرهavatar

;
دوشنبه 28 مرداد 1398

سلام کارت خیلی عالیه اگه سرمایه داشتم حتما باهات شریک میشدمavatar

مهدیس

;
دوشنبه 28 مرداد 1398

سلام آرزوی موفقیت و کامیابی برای شما جوان سربلند ایرانی رو داریم .........😀😀😀😀😀😀avatar

بهرام عظیمی

;
یکشنبه 27 مرداد 1398

عالیه باید به شماتعلق بگیرهavatar

;
یکشنبه 27 مرداد 1398

امیدوارم در کارت موفق باشی.
به «میدون» خوش اومدین!
ما در «میدون» تمام تلاش خودمون رو کردیم تا سطح درآمدی تون بالاتر بره. برای رسیدن به این هدف، کلی کار تحقیقاتی تو کل کشور انجام دادیم و با یک روش تحقیق کاملا علمی و مبتی بر واقعیت های منطقه ای مزیت های شغلی سراسر کشور رو مشخص کردیم.
شما با شرکت در «آزمون مسیریابی شغلی» می تونید شناخت بهتری از استعدادهای شغلی و کاری خودتون برسین؛ بعد از اون با مراجعه به «دوره های آموزشی» و فراگیری چهار مهارت مدیریت بازار، مدیریت مالی، مدیریت ریسک و مدیریت عملیاتی در هر کسب و کار شناخت بهتری برای تصمیم گیری ورود به اون کار و پیدا می کنید.
بخش «نیازمندی ها» به شما کمک می کنه تا ملزومات و سرمایه مورد نیازتون برای شروع یا ادامه کسب و کار رو با استفاده از ظرفیت های مردمی پیدا کنید وهمه جوره مهیا راه اندازی کسب وکارتون بشین.
یادتون باشه با استفاده از تجربیات مشاورین خبره در حوزه مورد نظرتون از طریق « کلینیک مشاوره» ریسک شکست تو کارتون و کم خواهید کرد.
«میدون» از ابتدا تا رسیدن به موفقیت، همراهتان خواهد بود.


logo-samandehi