چهار سرمایه پنجاه میلیونی برای چهار طرح جذاب


یکی از فعالیت های سامانه میدون در راستای تحقق هرچه بیشتر اهداف خود در زمینه مردمی کردن اقتصاد، معرفی فرصت های جذب سرمایه مردمی به کارآفرینان است.


به گزارش «میدون»، یکی از اهداف سامانه جامع هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک میدون جذب سرمایه های مردمی، برای راه اندازی و توسعه کسب و کارها است.

در این راستا بخش بازرگانی سامانه میدون بستری را فراهم کرده تا افرادی که علاقه مند به سرمایه گذاری در کسب و کارهای مختلف هستند بتوانند پس از مشورت با کارشناسان این بخش، کسب و کارهای جذاب را بیابند و در آن سرمایه گذاری کنند.

آقای امامی زاده یکی از افراد علاقه مند به سرمایه گذاری است که قصد دارد در کسب و کارهایی که چهار شرط مدنظر ایشان را داشته باشند سرمایه گذاری هایی تا سقف 50 میلیون تومان را انجام دهد. چهار شرط ایشان عبارتند از:

١. در تهران باشد تا امكان دسترسى و نظارت آسان وجود داشته باشد.
٢. سرمايه مورد نظر هرکدام از پروژه ها حداکثر ٥٠ ميليون تومان باشد.
٣. حداقل ٣ نفر در هرکدام از این پروژه ها مشغول به كار شوند.
٤. کسب و کارهای انتخاب شده باید مبتنى بر مُدل سرمايه گذارى مدنظر (طبق تصویر زیر) باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

افراد دارای شرایط فوق می توانند ضمن تماس با بخش بازرگانی سامانه میدون آمادگی خود را برای استفاده از این سرمایه و همکاری با آقای امامی زاده اعلام نمایند. گفتنی است سامانه میدون تمامی مدارک لازم برای احراز صداقت سرمایه گذار و صحت این سرمایه گذاری را بررسی کرده است.

انتهای پیام/

 

 

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

محسن فرهادیه

دوشنبه 15 بهمن 1397

بنام خدا از جناب امامی درخواست گفتگو دارم یک ایده جذاب دارم برای ساخت یک وسیله دستی که نیاز هر خانواده در داخل و خارج کشور می باشد ومی تواند اشتغال زایی بسیار خوبی داشته باشد لطفا به من ایمیل بزنید و یا تماس حاصل فرمایید

ثبت نظر جدید