پخش برنامه «پرورش ماهی کپور» از شبکه اول سیما


بیست و سومین قسمت از پر مخاطب ترین برنامه تلویزیونی آموزش کسب و کار، به همت سامانه میدون و با موضوع معرفی کسب و کار «پرورش ماهی کپور»، امشب از شبکه یک سیما پخش می‌شود.


به گزارش «میدون»، برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کار‌های کوچک، به همت سامانه جامع هدایت و پشتیبانی کسب و کار‌های کوچک میدون و با همکاری گروه اقتصادی شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می‌شود.
در این برنامه تلویزیونی که در قالب برنامه پایش کسب و کار به روی آنتن شبکه یک می‌رود، هر هفته یک کسب و کار کوچک با حضور کارشناسان و کارآفرینان برجسته آن رشته به ببیندگان معرفی می‌گردد و کلیاتی از نحوه فعالیت در آن کسب و کار آموزش داده می‌شود.
در این راستا، بیست و سومین قسمت از این برنامه تلویزیونی امشب (سه‌شنبه بیستم آذرماه) با موضوع معرفی کسب و کار «پرورش ماهی کپور» به روی آنتن خواهد رفت.
در این برنامه زنده که ساعت 23:15 به صورت زنده و مستقیم از شبکه یک سیما پخش می‌شود، آقای «ولی منفرد» کارآفرین در حوزه پرورش ماهی کپور، با آقای کیاداوود اسفندیاری مجری برنامه، درباره کسب و کار «پرورش ماهی کپور» گفتگو خواهند کرد.
پس از این گفتگو نیز موارد ثبت شده در قسمت ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار سامانه میدون بررسی می‌شوند که در این راستا مشکل 5 تن از هموطنان مطرح می گردد و در ادامه بخش «میدون کسب وکار» پخش خواهد شد که طی آن ایده‌ها و محصولات منتخبی که طی هفته اخیر در قسمت نیازمندی‌های سامانه میدون ثبت گردیده اند به روی آنتن خواهند رفت و نیازمندی‌های خود برای توسعه کسب و کارشان را مطرح خواهند نمود.

«تولید دستگاه سرشاخه خردکن»، «تولید محتوای آموزشی»، «تولید شیشه‌های طرح‌دار» و «طراحی سامانه هوشمند حمل کالا» چهار موردی هستند که در میدون کسب و کار امشب به روی آنتن شبکه اول سیما خواهند رفت و نیازمندی های خود را برای توسعه کسب و کارشان مطرح خواهند نمود.

انتهای پیام/

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

رحمان

دوشنبه 8 بهمن 1397

سلام.با اقای ولی منفرد که پرورش ماهی کپور دارن . از چه طریقی میتونم صحبت کنم؟ ودر این زمینه ازشون مشاوره تخصصی بگیرم اشتیاق زبادی دارم که دراین مورد باهاشون صحبت کنم. از عوامل این برنامه سپاسگذارم.

avatar
پاسخ دهنده:کارشناس میدون
ﺳﻪشنبه 21 اسفند 1397

با سلام

در قسمت مشاوره سایت میدون درخواستتان را ثبت کنید، باشما تماس می گیرند.

ثبت نظر جدید

logo-samandehi