پخش برنامه «پرورش گوسفند» از تلویزیون


سیزدهمین قسمت از پرمخاطب ترین برنامه تلوزیونی آموزش کسب و کار، به همت سامانه «میدون» و با موضوع معرفی کسب و کار «پرورش گوسفند»، امشب از شبکه یک سیما پخش می شود.


به گزارش «میدون»، برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه جامع هدایت و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک میدون و با همکاری گروه اقتصادی شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.

در این برنامه تلویزیونی که در قالب بخشی از برنامه پایش کسب و کار به روی آنتن شبکه یک می رود، هر هفته یک کسب و کار کوچک با حضور کارشناسان و کارآفرینان برجسته آن رشته به ببیندگان معرفی می گردد و کلیاتی از نحوه فعالیت در آن کسب و کار آموزش داده می شود.

در این راستا، سیزدهمین قسمت از این برنامه تلویزیونی امشب (سه شنبه سیزدهم شهریورماه) با موضوع معرفی کسب و کار « پرورش گوسفند» به روی آنتن خواهد رفت.

در این برنامه که حدود ساعت 23:15 دقیقه به صورت زنده و مستقیم از شبکه یک سیما پخش می شود، آقای اله یار ولی زاده کارآفرین در حوزه پرورش گوسفند و از کارشناسان سامانه «میدون» با آقای کیاداوود اسفندیاری مجری برنامه، درباره کسب و کار «پرورش گوسفند» گفت و گو خواهند کرد.

پس از این گفت و گو نیز موارد ثبت شده در قسمت ستاد پیگیری مشکلات کسب و کار سامانه «میدون» بررسی می شود که در این راستا امشب مشکلات مربوط به وزارت جهاد کشاورزی با حضور دکتر محمد خالدی مدیرکل امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی بررسی خواهند شد.

در ادامه این برنامه و در قالب بخش «میدون کسب وکار»، ایده ها و محصولات منتخبی که طی هفته اخیر در قسمت نیازمندی های سامانه میدون ثبت گردیده اند به روی آنتن خواهند رفت.

«تولید محصولات توانبخشی و فیزیوتراپی»، « تولید کولر سفالی»، «تولید محصولات صنایع دستی و خانگی»، «تولید ماشین حفاری تونل» و «تولید دستگاه هوشمند آبیاری قطره ای» کسب و کارهایی هستند که نیازمندی های آنها امشب در بخش «میدون کسب و کار» مطرح می شوند.

انتهای پیام/

پست های مرتبط

نظرات (1)

avatar

بهزادی

ﺳﻪشنبه 13 شهریور 1397

گوسفند دوقلو زا بخوام از کجا باید تهیه کنم؟

ثبت نظر جدید

logo-samandehi