پیشگیری از بیماری ها


زوج جوان اصفهانی ساکن تهران با کسب و کار مورد نیاز جامعه، پیشگیری از بیماری ها یا جلوگیری از پیشرفت بیماری های مزمن را با طراحی سامانه سینارای مدیریت می کنند.


به گزارش میدون، مهدی نور محمدی 37 ساله به همراه همسرش سمانه نور محمدی 30 ساله، با شعار "ضربان قلب شما در سینارای خواهد تپید" در مسابقه میدون شرکت کرده است.

مهدی نور محمدی که مصمم است تا چراغ زندگی سالم را در خانه ها روشن کند، گفت:« نظام سلامت هر چه قدر در ارائه خدمات درمانی بهبود داشته باشه اما اگه مراقبت و پیگیری توسط مراجعه کننده به درستی صورتی نگیره نمی تونه کار آمد باشد.»

او افزود: هدف از راه اندازی این مرکز، ارتقا سطح سلامت جامعه از طریق ایجاد مراقبت های فرد محور و مشاوره های تخصصی است. تعهد سینارای، کمک به افراد در جهت پیشگیری از بیماری ها و یا جلوگیری از پیشرفت بیماری های مزمن می باشد

سمانه نور محمدی خاطر نشان کرد: خدمات این مرکز شامل باشگاه سلامت، اجاره تجهیزات پزشکی، تهیه دارو، توانبخشی در منزل، مراقبت های ویژه در منزل، امورآزمایشگاهی، پرستاری در منزل، پزشکی در منزل، مراقبت سلامت، مشاوره آنلاین و دستبند هوشمند اختصاصی است.

او اذعان داشت:« ما مدیریت می کنیم نه درمان. برای مثال چکاپ سالیانه فرد را یادآوری سپس به پزشک مجرب معرفی می کنیم و با مشاوره و پشتیبانی و... مراقبت های لازم را انجام میدیم تا مراحل درمانی کامل بشه»

ایده اصلی مرکز سلامت سینارای از سال 1394 با همکاری تعدادی از محققان پیراپزشکی، پزشکی و مدیریت استراتژیک طرح گردید و عملیات اجرایی آن در سال 1397 با ثبت شرکت پیشگیری فناوران سینارای به شماره ثبت 536092 به صورت سهامی خاص در اداره کل ثبت شرکت ها بنا نهاده شد که شش ماه است برای مجوز هوم کر اقدام کرده است و تحت نظر وزارت بهداشت فعالیت می کند.

پست های مرتبط