r

نیاز به چرخ خیاطی

    راهنمای ثبت نیازمندی
  • تمامی در خواست های همکاری شما ،توسط تیم های تخصصی سامانه ی میدون مورد ارزیابی و سنجش قرار می گیرد،سعی کنید تا در قسمت «نحوه ی همکاری» خلاصه ای از میزان سرمایه و قالب همکاری مورد نظرتان را ذکر کنید.
  • شما می توانید با استفاد از اطلاعات تماس صاحب آگهی که در ذیل آگهی موجود می باشد مستقیما و بدون واسطه سایت میدون به توافق برسید که در این صورت سایت میدون هیچ مسولیتی در قبال اتفاقات بعدی فی ما بین طرفین ندارد و سایت در این صورت تنها نقش معرف را دارد. هم چنین می توانید در صورت حصول توافق با صاحب آگهی قرارداد خود را در دفتر میدون به ثبت برسانید و از خدمات حقوقی ما از ابتدا تا انتهای کار بهره مند شوید و ما را ناظر قرارداد های خود قرار دهید و با خیالی آسوده کسب و کارتان را آغاز کنید.برای مشاهده ی این خدمات اینجا کلیک کنید.
  • به این نکته توجه کنید که اگر توافق یا قرارداد فی ما بین متقاضی و صاحب آگهی خارج از چارچوب و پروتکل حقوقی سایت میدون و یا بدون ثبت در دفتر میدون صورت بگیرد،سایت میدون هیچ مسولیتی در قبال اتفاقات بعدی فی ما بین طرفین ندارد.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 66927291-021داخلی 206 ، ایمیل به آدرس [email protected] و یا ارسال به شناسه [email protected] در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.

ثبت درخواست همکاری

نظرات (0)


logo-samandehi