احداث گلخانه گوجه فرنگی

خرید دوره آموزشی

پست های مرتبط

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک


پرسش و پاسخ (7)

avatar
سوال کننده:حمیدرضا

سلام.خسته نباشید.یک سوال داشتم.کاشت گوجه را میتوان از خانه شروع کرد و پس از چند سال یک زمین بخرم و کارم را وسعت بدم؟در ضمن به نظر شما کاشت چه چیزی برای شروع بهتر است و اینده و خریدار خوبی دارد؟؟avatar
پاسخ دهنده:مهندس مرتضی درختی

سلام

در مقیاس های کوچک نمی توان انتظار سود دهی مناسبی داشت و ممکن است به زیاندهی نیز منجر شود. انتخاب محصول مناسب برای کشت به معیار های مختلفی همچون آب و هوا منطقه مورد نظر شما، بازار مناسب فروش و ... بستگی دارد. شما می توانید در این مورد با همکاران ما در بخش مشاوره تماس بگیرید و با ارائه مشخصات، ظرفیت ها و امکانات در دسترس خود راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.


avatar
سوال کننده:Morteza

سلام این دوره برای گلخونه های کوچیتر هم مناسبه ؟؟؟avatar
پاسخ دهنده:دکتر مجید فرومدی

سلام

دوره آموزشی احداث گلخانه گوجه فرنگی شامل بخش های مختلفی از جمله پلن مقدمه، ضروریات، ملزومات، مالی و... می باشد که پلن مالی مشخصا برای مقیاس 3000 مترمربع گلخانه تدوین شده است ولی توضیحات بیان شده در بخش هایی همچون ضروریات، عملیات و ... در مقیاس های مختلف تفاوتی نمی کند.

 


avatar
سوال کننده:محمد کرمی

سلام.میخواستم سوالاتی در مورد گلخانه گوجه فرنگی از دبیر این دوره بپرسمavatar
پاسخ دهنده:مهندس وحید حسین زاده

سلام

با تلفن گویا سامانه میدون تماس گرفته و به بخش آموزش متصل شوید. همکاران ما و مسئول این بخش پاسخگوی شما کاربر محترم خواهند بود.


avatar
سوال کننده:محمد

سلام با 1000 متر زمین گلخانه فایده نداره؟ یا اینکه امکانش هستavatar
پاسخ دهنده:دکتر امید احمدی

سلام

مقیاس در نظر گرفته شده در دوره آموزشی احداث گلخانه گوجه فرنگی 3000 متر مربع می باشد ولی در مقیاس 1000 متر مربع نیز امکان کشت وجود دارد که پلن مالی متفاوتی توسط شما برای آن باید تدوین شود.

 


avatar
سوال کننده:موسی

سلام، من گرجه دارم و دنبال مشتری میگردم ،ممنون میشم راهنمایی کنیدavatar
پاسخ دهنده:دکتر امید احمدی

سلام

شما می توانید در بخش نیازمندی های سامانه میدون درخواست خود را ثبت نمایید تا در صورت وجود خریدار برای محصول مورد نظر با شما تماس گرفته شود.


avatar
سوال کننده:حسین عسگری

سلام ببخشید من که هیچ پولی ندارم ولی زمین و آب دارم.چجور میتونم شروع کنم. آیا زمین کمتر میشه شروع کردavatar
پاسخ دهنده:مهندس جهانگیری

سلام

با جذب سرمایه از روش های مختلف همچون شراکت می توان به سرمایه لازم دست یافت. شما می توانیدبا توجه به منطقه خود و امکانات در دسترس به شروع فعالیت هایی که به سرمایه کمتری نیاز دارند اقدام نمایید .


avatar
سوال کننده:علي

خواستم بدونم كه گوجه رو كيلو چند حساب كردين كه ماهيانه از گلخونه ٣٠٠٠ متري ٤٠ ميليون سود خالص بدست مياد؟؟ اين اعداد و ارقام اصلا باهم سازگاري نداره! لطفا بيشتر توضيح بديدavatar
پاسخ دهنده:مهندس مرتضی درختی

سلام

در هر دوره 15000کیلوگرم گوجه فرنگی تولید می شود که که قیمت 4500 تومان برای آن در نظر گرفته شده است که با کم نمودن هزینه های طرح به سود گفته شده میرسیم. با مطالعه ی دوره مورد نظر ابهامات شما برطرف خواهد شد.


    راهنمای ارسال پرسش و پاسخ از متخصصین تیم میدون
  • برای ارسال سوال مشخصات خود را به درستی وارد نمایید تا پس از پاسخ کارشناس، به شما اطلاع رسانی صورت گیرد.
  • سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده و از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. همچنین در همین صفحه نیز سوالات شما با پاسخ نمایش داده خواهند شد.
  • شما می توانید همچنین سوالات خود را از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، پیامک به شماره 10000070700700 و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش برای ما ارسال نمایید.
  • در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق بخش تماس با ما ، تلفن 62863000-021، ایمیل به آدرس support@meidoun.ir و یا ارسال به شناسه meidoun_team@ در نرم افزار سروش ارتباط برقرا کنید.


logo-samandehi