کسب و کار «تولید میوه خشک» معرفی می شود


سومین قسمت از پرمخاطب ترین برنامه تلوزیونی درحوزه معرفی کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه «میدون» و با موضوع معرفی کسب و کار «تولید میوه خشک»، امشب به روی آنتن شبکه یک می رود.


به گزارش «میدون»، برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه جامع هدایت و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک «میدون» و با همکاری گروه اقتصادی شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.

در این برنامه تلوزیونی که در قالب بخشی از برنامه «پایش کسب و کار» به روی آنتن شبکه یک می رود، هر هفته یک کسب و کار کوچک با حضور کارشناسان و کارآفرینان برجسته آن رشته به ببیندگان معرفی می گردد و کلیاتی از نحوه فعالیت در آن کسب و کار آموزش داده می شود.

سومین قسمت از این برنامه امشب (سه شنبه هجدهم اردیبهشت ماه) با موضوع معرفی کسب و کار «تولید میوه خشک» به روی آنتن خواهد رفت.

گفتنی است این برنامه تلوزیونی سه شنبه هرهفته در حدود ساعت 23:15 دقیقه با اجرای آقایان مرتضی حیدری و کیاداوود اسفندیاری پخش می شود،

انتهای پیام/

نظرات (1)

avatar

خانم محمد ی منش

چهارشنبه 19 اردیبهشت 1397

سلام شبتون بخیر بسیج محله ی ما برای خشک کردن میوه تبلغ می کرد ما باید دستگاه خشک کن که به اندازهی مایکر وفر بود به قیمت سه میلیون تومان تهیه میکردیم بعد میوه هم خودمون می خریدیم البته خودشون با کارخونه قرار داد داشتن که از ما بخرن ایا این کار مقرون به صرفه است؟

ثبت نظر جدید