طراحی و ساخت اسباب بازی چوبی

35,000 تومان
ثبت نام در دوره
آشنایی با سر فصل های دوره
در اولین گام دوره ی آموزش طراحی اسباب بازی چوبی، آشنایی کلی با تاریخچه، جذابیت ها ی مالی، مزایای تولید این محصول و روند کلی تولید آن به وجود می آید. با ما همراه باشید...
در این گام با کارآفرینی، اصول و مبانی آن با تدریس آقای دکتر حجت الله عبدلملکی، استاد اقتصاد و عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق(ع) آشنا می شوید.
در این قسمت از آموزش این کسب و کار شمارا با ضروریات مکانی،ملزومات اعم از نیروی کار و پلن عملیاتی شامل دانش پیش تولید و مراحل تولید و طراحی اسباب بازی چوبی آشنا میشویم.
در این گام ، جداول درآمدی ، سرمایه و نحوه ی دست پیدا کردن به این سرمایه مورد بررسی قرار میگیرد.
در این بخش از آموزش،قصد داریم مخاطب را با بازار هدف تولید اسباب بازی و اندازه ی آن، میزان مصرف و تقاضا، وجود رقبا و فرهنگ مصرف کالا و موارد مرتبط با این عناوین آشنا نماییم.
در این گام از طرح، مخاطرات و ریسک هایی که ممکن است درقسمت های مختلف تولید شامل ملزومات،عملیات، مالی و بازار با آنها مواجه شوید،معرفی و تبیین میشوند.
در قسمت پیشنهاد ها و الگو ها ،پیشنهاد های خاص و مورد توجه در مورد کسب و کار ارائه میگردد و سپس با الگو ها و تجربیات افراد شاغل در این کسب و کار منتقل میگردد.
در آخرین گام از طرح آموزشی کسب و کار اسباب بازی چوبی با نکات و موارد فقهی و اخلاقی و همچنین نکات مربوط به محیط زیست اشاره میشود. سپاس از توجه شما.
در این بخش کتب مرتبط با بازی و اسباب بازی ، تعدادی از تولیدکنندگان ، فرم اطلاعات مشاغل خانگی و منابع پژوهش ، ذکر گردیده است.
نکات اصلی این کسب وکار...

زمان را از دست ندهید!

میدون؛ جامع ترین سامانه هدایت، آموزش و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک

نظرات (0)

ثبت نظر جدید